Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
volejte na číslo 604 835 371,
nebo na číslo 565 381 244.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!

Umístěni v r. 2018

Nalezeny dvě feny!

Pátek v 12:59
Fenky byly vráceny majitelce z Pelhřimova.

Dne 13.7.2018 byly odchyceny dvě feny severského plemene - napřed pobíhaly po hlavní silnici mezi Dolní branou a City Centrem v Pelhřimově, pak zaběhly do Městských sadů, kde se podařilo je odchytit. Hledáme majitele!

Princ

10. července 2018 v 11:23
Princ našel nový domov v Chotěboři.

Popelka byla nalezená březí v průmyslové zóně v Pelhřimově. Porodila 5 koťátek. Některá jsou černá a některá modrošedá. Jedno z koťátek je právě Princ.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek ".

White

9. července 2018 v 8:12
White našel nový domov ve Výskytné.

White je roční kříženec labradora. Váží 30 kg a měří 60 cm v kohoutku. Je to akční, velmi sportovní a štastný pes, který nezměrně miluje lidi, děti, ostatní psy a feny. Potřebuje spoustu pohybu a akce. Byl k nám odložen majiteli.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Pralinka

6. července 2018 v 20:37
Pralinka našla nový domov v Jihlavě.

Popelka byla nalezená březí v průmyslové zóně v Pelhřimově. Porodila 5 koťátek. Některá jsou černá a některá modrošedá. Jedno z koťátek je právě Pralinka.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek ".

Joey

5. července 2018 v 16:49
Joey našel nový domov v Hořepníku.

Joey je dvouletý menší kříženec možná novofundlanského psa.Váží 38 kg a měří 65 cm, v kohoutku. Joey je hodný, přátelský a veselý pes. Před fenkami si lehá na záda jak štěňátko a chce si hrát, zvládne i soužití se psem klukem. Miluje vodu a procházky, na kterých se drží u pána. Velmi dobře reaguje na přivolání.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Papík

5. července 2018 v 16:47
Papík našel nový domov v Praze.

Papík je tříletý kříženec čivavy. Váží 5 kg a měří 25 cm v kohoutku. Zpočátku je bázlivý, ale snese veškerou manipulaci. K dětem i jiným zvířatům bezproblémový, pouze zkouší nepřiměřeně obtěžovat fenečky.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Přijatý pes - vrácen majitelům

5. července 2018 v 16:41
Pes byl vrácen majitelům.

Tento pes byl přijat do naší péče 3. 6. 2018 na základě žádosti PČR, protože majitelé psa byli pro náhlé úrazy odvezeni do nemocnice.

Hledáme majitele!

1. července 2018 v 19:15
Fenka byla vrácena majiteli.

Dne 30.6.2018 byla na náměstí v Pelhřimově u kašny odchycena fenka.

Hledá se majitel

1. července 2018 v 19:11
Pes byl vrácen majiteli.

Dne 29. 6. 2018 byl odchycen retrívr se známkou v Pelhřimově poblíž hřbitova. Hledáme majitele!

Hledá se majitel

19. června 2018 v 19:55
Pejsek byl vrácen majitelce.

V neděli 17.6.2018 byl Ve Starých Bříštích nalezen kříženec bišonka.

Nalezena fenka NO

19. června 2018 v 14:58
Fenečka byla vrácena majitelce.

V pondělí, dne 18.6.2018, byla ráno nalezena fenka NO, stará zhruba 3,5 měsíce. Fenečka byla nalezena v parčíku nad autobusovým nádražím v Pelhřimově.

Blesk

13. června 2018 v 7:49
Blesk našel nový domov v Pacově.

Blesk je 7 měsíční kříženec, zřejmě ovčáka a retrívra. Váží 32 kg a měří 60 cm v kohoutku. Blesk je hravý a veselý pes, pěkně chodí na vodítku. Miluje lidi a děti, je hodný, mazlivý. Ke psům a fenkám se chová přátelsky.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Karlos

4. června 2018 v 10:43
Kocourek Karlos našel svůj nový domov v Jamném u Jihlavy.

Kocourek má přetrhané vazy zadních končetin a krev v moči. Jeho stav je zatím velmi vážný.

Kocourek - zřejmě britský modrý - byl nalezen sražený v Pelhřimově v ulici Na Příkopech dne 3. 6. 2018. Hledáme majitele!

Hledáme majitele!

1. června 2018 v 20:53
Ovčáček byl vrácen majiteli z Kamenice nad Lipou.

Dne 1.6.2018 byl odchycen tento starší pes v Kamenici nad Lipou, ul. Štítného. Komu chybí?

Bastík

1. června 2018 v 13:00
Bastík našel svůj nový domov v Mrači.

Bastík je asi čtyřletý kříženec zřejmě baseta. Váží do 14 kg. Je to hodný pes, od člověka si nechá líbit jakoukoliv manipulaci. Na procházkách je velmi klidný a jde hezky u nohy. S vyrovnanými psy se bez problému snese. Vhodný jako klidný a nenáročný společník ke starším lidem.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Hledá se majitel nalezeného psa!

30. května 2018 v 9:47
Uprchlík se jmenuje Black a byl vrácen majitelům z nedalekého Ústí.

Tento pes byl odchycen dnes ráno půl km od Vyskytné směr Nový Rychnov (okres Pelhřimov). Ležel uprostřed silnice a odmítal se hnout. Váží zhruba 35kg. Je bez označení. Komu chybí?
Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Spaiky

28. května 2018 v 8:58
Spaiky našel nový domov v Pelhřimově.

Spaiky je tříletý kříženec bull plemene. Váží 15 kg (musí přibrat) a měří 45 cm v kohoutku. Jeho majitel se ho před časem ujal, když byl bez domova. Nyní by mu rád našel nový domov, kde by měl více pohybu a aktivit. Spaiky je aktivní a veselý pes. Je bezkonfliktní k jiným psům, zvyklý na kočky. K lidem a dětem přátelský. V bytě je čistotný, nic neničí a dobře zvládá samotu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Jeff

28. května 2018 v 8:51
Jeff našel nový domov v Čížkově.

Jeff je asi roční katrovaný kocourek, který byl odchycen vysílený v průmyslové zoně v Pelhřimově, ale majitel se dosud nepřihlásil. Je velmi mazlivý, zvyklý venku i doma, kde je maximálně čistotný.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Meddie

28. května 2018 v 8:45
Meddie našla nový domov v Poděbradech.

Meddie je sedmiměsíční kříženka. Váží 8 kg a měří 35 cm v kohoutku. Je naprosto bezproblémová, snášenlivá, na vodítku umí chodit i u nohy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Benk

28. května 2018 v 8:44
Benk našel nový domov v Pohnánci.

Benk je dvouletý kříženec. Váží 20 kg aměří 47 cm, v kohoutku. Benk si u nás během krátké chvíle zvykl a je z něj štastný pes. Výborně vychází se psy, naučil se dobře chodit na delším vodítku a když se utahá, je schopný chodit i u nohy. Umí spoustu povelů a za pamlsek se jich klidně ještě spoustu naučí. Ve vnitřním kotci je s fenečkou - nic tam neničí, neštěká a má velmi dobré hygienické návyky. Odložila ho u nás majitelka z důvodu nedostatku času.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lukíno

28. května 2018 v 8:42
Lukíno našel svůj nový domov v Peči.

Lukíno je asi tříletý kříženec, možná je v něm kousek bígla. Váží 14 kg a měří 43 cm v kohoutku. Je odvezený z místa, kde o něj nestáli. Váží 14 kg. Lukíno je veselý, aktivní a šťastný psík. Je velmi přátelský k lidem i dětem. S fenkami je kámarád, brání si jen jídlo, kterého neměl asi dostatek, ke psím klukům vhodný není. U nás snese jen kastrovaného čivaváka. Kočiček si nevšímá, i když mu nějaká přeběhne před čumákem, evidentně je na ně zvyklý. Miluje procházky a bude novému páníčkovi skvělým parťákem. Na stopovací i krátkém vodítku chodí dobře. Nemá tendence se vzdalovat a utíkat, drží se svojí smečky. Když je sám, nemá tendence nic ničit a pláče jen malou chvilku po odchodu páníčka.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Šamsí

28. května 2018 v 8:39
Šamsí našel svůj nový domov v Zahořanech, okr. Beroun.

Šams je asi čtyřletý kříženec, možná pinče. Váží 10 kg (ještě musí přibrat) a měří 40 cm v kohoutku. Jeho jméno má dva výklady - buď se jedná o překlad slova slunce, nebo prý o zkratku slova šamstr. Obě varianty sedí. Šamsík si v životě zatím nezažil žádné velké parády, po těle má jizvy, uši a čumák má popálené. Vše bylo konzultováno s paní doktorkou a kromě podvyživení a zmínených poranění je Šams fyzicky zdravý pes s moc fajn povahou.

Pro více informací klikněte na "Celý článek".

Karin

28. května 2018 v 8:36
Karin našla svůj nový domov v Pusté Kamenici.

Karinka je asi pětiletá kříženka jezevčíka. Váží 9 kg a měří 40 cm v kohoutku. Karin je klidná, hodná a přátelská fenka, má ráda spíše svůj klid. přijela k nám ze špatných podmínek. Je vhodná k dětem, které má obzvlášť ráda. Bez problému se zařadila do smečky, jen občas ohrne čumáček, když ji někdo naruší prostor. Malá hospodářská zvířata zatím zkouší lovit. V bytě je čistotná, nic neničí, umí být sama.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Benita

28. května 2018 v 8:31
Benita našla svůj nový domov v Dobrovicích.

Benita je asi tříletá kříženka jezevčíka. Váží 12 kg a měří 38 cm v kohoutku. Benitka je klidná, hodná a přátelská fenka, ale venku se ráda vydovádí s klacíkem. Snese se velmi dobře ve smečce psů i fenek. Je vhodná k dětem i jiným zvířatům. V bytě je čistotná, nic neničí, umí být sama.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ťapík

22. května 2018 v 12:19
Ťapík našel nový domov v Červené Řečici.

Ťapík je kříženeček s šedou bradičkou, ale podle zoubků je to velmi mladý pes - do dvou let věku. Váží 10 kg a měří 42 cm v kohoutku. Je velmi mazlivý a hodný. Krásně chodí na vodítku, ale v novém prostředí je schopen zdolavat vysoké ploty a chodit po střeše.

Ťapík zakempoval začátkem května 2018 v Rynárci u domu s hárající fenou. Je pokousaný od odstatních psů, ale již se mu to pěkně hojí.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama