Vítáme Vás na stránkách azylu Dej pac!

Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
nás kontaktujte na e-mailu
psnoha@seznam.cz


.

- Umístěni v r. 2018

Štěnda Loki, Lee, Lex, Laila a Lofi

1. ledna 2018 v 19:19
Loki našel nový domov v Tlumačově, Lex v Pacově, Lee v Chaloupkách, Laila v Lukách nad Jihlavou a Lofi také v Lukách nad Jihlavou..

Lee, Laila, Lexík, Lofi a Loki k nám přijeli ze špatných podmínek. Jejich maminka je kříženka border kolie a je už také v bezpečí. Jsou staří asi 9 týdnů. V dospělosti budou středního vzrůstu. Mají ještě začervená bříška, ale jinak je to veselá parta, které je hned všude plno.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek!"

Jeníček

30. prosince 2017 v 0:37
Jeníček našel domov u starší paní v Třebíči.

Jeníček je asi 10 let starý kříženec pinče. Váží necelých 8 kg, ale je hodně vyhublý. Zůstal po smrti majitele sám u domu. Sousedi mu občas něco dali, ale v kondici v jaké je, by zimu venku nepřežil. Nyní je u nás v teple a hledá domov. Je naprosto bezproblémový, klidný, mazlivý a hodný. Umí být sám, nic neničí. Snese se se psy, kočkami i králíčky. Je čistotný. Má vyjmuté bolavé zoubky a je kastrovaný - trápila ho prostata.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Johny

30. prosince 2017 v 0:24
Johny bydlí s novými pánečky v Českém Krumlově.

Johny je tříletý kříženec border kolie. Váží 15 kg. Johny je velmi kontaktní, mazlivý, hravý a vítací. Nic neničí, je v bytě tichý a klidný. Je zvyklý na jízdu autem. Určitě pro aktivní majitele. Odložen majiteli.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Josefka

20. prosince 2017 v 16:19
Josefka našla domov v Nové Vsi.

Josefka je asi pětiletá kastrovaná kočička. Byla nalezena v Pelhřimově, kde se přitoulala k policejní služebně a policisté kočičku předali nám. Kočička byla nachlazená, ale léčba rychle zabrala a nyní je již také po kastraci. Podle veterináře má za sebou mnoho vrhů koťátek. Je mazlivá, kontaktní a čistotná.
Na psy nereaguje, spíše je ignoruje.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama