Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Umístěni v r. 2017

Liška

26. ledna 2017 v 15:48
Liška našla nový domov v Brně a má se tam úžasně!

Liška je úžasná fenečka. Jsou jí 3 roky, váží 12 kg. Je to holka mazaná a chytrá, také je velmi hodná a přátelská. Bez problému k hospodářským zvířatům, trochu ji rozčilují hysterické-uštěkané fenky. Umí krásně panáčkovat.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Diorek

26. ledna 2017 v 13:32
Diorek bydlí v rodině s dětmi v Pelhřimově a má se tam hezky.

Diorek je dvouměsíční veselé štěně. V dospělosti bude mít kolem 10 kg. Byl nalezen promrzlý v Humpolci, plný škrkavek. Je to synek Hedy a Badyánka, jak jsme se později dozvěděli.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Aischa

26. ledna 2017 v 13:26
Aischa bydlí v Rozsochatci u aktivního páru.

Aischa je cca roční kříženka německého ovčáka. Váží 38 kg a měří 58 cm v kohoutku. Je to temperamentní a hravá fenka, miluje aport a lidskou pozornost.

Pro více fotek klikěte na "Celý článek".

Nalezen pes kříženec ridgebacka a bulla

26. ledna 2017 v 13:22
Vrácen majiteli :)

Dne 17. 1. byl v konečné ulici v Pelhřimově nalezen tento kříženec s částečným ridge pásem na hřbetu.

Nalezen jagdterriér

26. ledna 2017 v 13:15
Vrácen majiteli :)

Mladý jagouš nalezený 14. 1. na hlavní silnici za Pelhřimovem, na krku funkční GPS lokátor.

Dixie

4. ledna 2017 v 13:57
Dixie bydlí s mladou aktivní paničkou v Praze a má se tam báječně!

Dixie je roční kastrovaná kříženka německého ovčáka. Váží 26 kg a měří 55 cm v kohoutku. Dixie je veselá a temperamentní mladá ovčandí holka, hravá s lidmi i se psy. Ve smečce funguje bez problémů. Byla nalezena 4. 1. 2017 v 5 h v Sadech v Pelhřimově proti Forstovi uvázaná u sloupu. Majitel byl nalezen, budeme ještě řešit přestupek.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Smetáček

4. ledna 2017 v 9:49
Sméťa bydlí v Praze s novými pánečky a podobnou psí holkou. V novém domově se má skvěle!

Smetáček je ani ne dvouletý pejsek. Váží 7 kg a měří 28 cm v kohoutku. Je to veselý, čiperný a hravý psík, evidentně zvyklý v bytě. Na vodítku chodí perfektně. Bez problémů se nechá vykoupat, ostřihat, vyčesat. Se fenkami se snáší výborně, jen ve smečce psů v bytě značkuje. Pejsky zkouší provokovat a obtěžuje je. Zpočátku zkoušel majetnická gesta s miskou, když se mu něco nelíbí, zkouší se prosadit (na nejisté chovatele i zubama), ale při důslednosti a pevném vedení ustoupí a je z něj nejmazlivější a nejvíc vítací mazlík. Vhodný ke starším dětem nebo k dětem, které jsou od malička zvyklé soužití se psy.
Byl nalezen přivázaný na dlouhé šňůře.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Tymián

4. ledna 2017 v 9:33
Tymiánek bydlí v rodině s dětmi v Blansku.

Tim je 10-ti měsíční kříženec rhodénského ridgebacka po zemřelém majiteli. Nebo spíše jeho zmenšená kopie, váží 11 kg a v kohoutku měří 46 cm. Je to veselý a milý pes, k lidem i dětem velmi přátelský, se psy si hraje.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Majk

29. prosince 2016 v 22:38
Majk bydlí s novými pánečky v Šumperku.

Majk je asi osmiměsíční kříženec yorkshira. Váží 8 kg a měří 33 cm v kohoutku. Údajně byl spatřen, jak unikl neznámým lidem z auta, kteří na něj chvilku volali a když nepřišel, tak odjeli. Několik dnů se pohyboval po rušné silnici z Pelhřimova směr Rynárec. Pak se usadil v areálech továren v průmyslové zóně. Byl velmi plachý a nepřiblížil se na víc jak 10 m. Nakonec zakempoval v Agrostroji, kde se mu zalíbil jeden řidič ještěrky, který ho nakonec po třech týdnech odchytil a předal do našeho azylu.
U nás zatím bydlí ve vnitřním kotci. Zpočátku na nás vrčel a schovával se do boudy. Nyní se Majka vyklubal naprosto dokonalý pes, který se sebou nechá dělat cokoliv. Je nesmírně oddaný a neustále se chce chovat nebo mazlit. Majk je čistotný, doma nic neničí, akorát je nerad sám doma - to kňučí a vyje. Nicméně i to je jen otázkou času a trpělivosti budoucího páníčka. Majk je u nás zvyklý na psy i feny různých velikostí a s nikým nemá problém.
Majk je k cizím lidem zpočátku ostražitý, ale spraví to trpělivost a nějaké dobré pamlsky.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Punkie

29. prosince 2016 v 22:28
Punkie našel domov v Jihlavě. V novém domově se jmenuje Punťa a má se úžasně!

Punkie je kastrovaný čínský chocholatý pes. Byl přijat se známkami dlouhodobě špatné péče. Je mu 5 let. Má ve velmi špatném stavu zuby, trpěl zánětem dásní - ihned absolvoval čištění a trhání zubů. Také měl přerostlé drápky a byl zablešený. Jeho dalším problémem je točení dokolečka na jednom místě, nejspíš byl zavřený vmalém prostoru. Je zvyklý na pejsky, na kočičky, děti také neřeší, ale raději by měl svůj klid.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Štěňátka fenky Paeggy - Bud, Danda, Dar

29. prosince 2016 v 22:20
Kluci už se zabydleli v nových smečkách:
Bud v rodině v Kamenném Újezdě,
Danda v Protivíně u starší paničky,
Dar v Humpolci u mladého pánečka.

Představujeme vám tři štěněčí kluky, kteří se narodili 26.11. fenečce Paeggi, kterou někdo uvázal březí v Pelhřimově. V dospělosti budou mít kolem 10 kg. Kluci Bud, Danda a Dar se mají čile k světu a vhlížejí své nové páníčky!

Pro další fotky klikněte na "Celý článek".

Benny

29. listopadu 2016 v 13:26
Benny bydlí s aktivním páníčkem v Praze a má se moc hezky!

Benny je jedenáctiměsíční štěně kříženec. Váží 21 kg a měří 45 cm v kohoutku. Je to velmi hodný, hravý a mazlivý pes, dobře se snáší s pejsky a fenkami. Vhodný k dětem. Umí si velmi rychle otevřít dveře a i vysoký pletivový plot pro něj není překážkou. Na dlouhém vodítku chodí dobře, ale v lese by sledoval stopu zvěře a vrátil by se až po chvíli, proto musí v přírodě chodit alespoň na stopovačce. Drobná hospodářská zvířata chápe jako kořist.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kazan

20. listopadu 2016 v 21:46
A protože zázraky se dějí, tak i Kazánek našel domov. Dokonce s naším svěřencem Rickym naráz - bydlí v Netolicích.

Kazan je desetiletý německý ovčák. Byl přijat jako nalezenec, hubený, ale hodný a vděčný. Velmi si užívá procházky, hlazení a mazlení. V kontaktu je s fenkami a vykastrovaným psem, nemá s nikým problém. Ignoruje i psy za plotem atd. Myslím, že se psem samcem, nebude mít problém. Neřeší kočky ani hosp. zvířata. S dětmi také v pohodě. Trápí ho zadní nohy, dostává kloubní výživu. Stačí mu krátká procházka a moc by potřeboval domov.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kiki

18. listopadu 2016 v 16:09
Kiki se bydlí s novou rodinou a pejskem v Předboji.

Kiki je asi pětiletá kastrovaná fenečka. Váží 17 kg a měří 48 cm v kohoutku. Je velmi hodná a mazlivá, je veselá a hravá, miluje procházky. Velmi rychle se učí chodit na vodítku, ale může chodit i bezpečně na volno. Ve smečce psů a fenek nemá žádný problém, ostatní zvířata neřeší. Je vhodná k dětem.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Timmy

18. listopadu 2016 v 16:03
Timmy odjel 365. den pobytu u nás do nového domova se psí kamarádkou do Novosedel. V novém domově se má skvěle!

Timmy je éterický pes s nepolapitelnou duší a milujícím srdcem. Snaží se uvěřit, že jsou lidé, kteří mu neublíží. Timmy je tříletý kříženec, možná leopardího psa. Toulal se několik dní sám bez pána, jeho pán se o něj nepřihlásil. Timmy byl zpočátku jako plaché lesní zvíře, ale postupně pochopil, že když se ho dotýkáme, že to nebolí a že na vodítko ho připínáme proto, že se jde na špacír do přírody a ne kamsi do mučírny. Po několika překousaných vodítkách dostal nepřekousatelné a od té doby se to parádně vycházkuje! Pokud bychom Timmyho z vodítka pustili, každopádně se brzy vrátí, nicméně nám donese zvěřinu nebo sousedovic drůbež k obědu, což není úplně dobrý způsob obživy, takže vodítko je jistota. Na delším vodítku netahá a na krátkém kratší dobu také spolupracuje. Na střihání drápů, tahání klíšťat a podobné procedury se dívá s klidem, ani se nepokouší vysmeknout a už vůbec by se neohnal. Timmy má rád děti, psy a fenky. Timmy si nechodí pro pohlazení jako běžný pejsek, ale po navázání důvěry má specifické projevy radosti z pánovo přítomnosti - plavně se před námi vlní se smějícím se výrazem, popotahuje za rukáv nebo za cíp bundy, příp. něžně štípe do zadních partií. Nyní je z plachého zvířete pes, který si troufne jet do velkého města na umisťovací výstavu. Timmy hledá pána, který bude hodně s ním, pána, který ctí, že všechno má svůj čas. Kromě toho takový pán musí být velmi zodpovědný, pohotový, chápající, respektující a přemýšlivý. Hledá člověka, který ho bude mít rád a nechá ho vedle sebe zestárnout za jakýchkoli okolností.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ronny

18. listopadu 2016 v 15:52
Ronny našel domov u nás v Častoníně :)

Ronny je mohutný třináctiletý německý ovčák s PP a tetováním. Váží 40 kg a měří 60 cm v kohoutku.
Jeho starý majitel odešel do nemocnice bez vyhlídek na návrat. Ronny je velmi hodný pes, naprosto vhodný i k divokým dětem - naše o něj občas zakopávají, padají na něj a on to vůbec neřeší. Bez problému se snese ve smečce psů a fen. Má dlouhodobě zánět kloubu - loket přední nohy, kde má zřejmě nádor. Po dlouhodobé léčbě speciálními antibiotiky se mu utvořil píštěl a alespoň mu opadl otok. Přesto stále kulhá. Užívá chondroprotektiva. Přesto mu zadní nožky, zatížené kulháním přední nemocné, slouží méně a méně.
Je doma v teple a již nebude moci za chladného období přebývat venku. Zpočátku byl velmi nečistotný, ale nyní se již naučil hygienickým návykům.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Paeggi

6. listopadu 2016 v 23:56
Paeggi bydlí se svojí novou lidsko-psí smečkou v Červené Řečici.

Tato fenečka byla 3. 11. nalezena uvázaná u humpolecké silnice v Pelhřimově poblíž zahrádkářské kolonie.
Paeggi je asi rok brzy bude mít štěňátka. Váží 10 kg a měří 35 cm v kohoutku.
Umí různé povely, je velmi přítulná a bez problémů se snáší s dětmi, fenkami, psy a dalšími domácími zvířaty.

Fíbí

31. října 2016 v 23:45
Fíbí našla domov u mladého aktivního páru v Pardubicích.

Fíbí je dvouletá kastrovaná kříženka Československého vlčáka. Je to velmi veselá mladičká fenečka, moc milá a mazlivá. Velmi dobře se snáší se psy, s vyrovnanými fenkami také nemá problém. Miluje děti. Je čistotná a v bytě nic neničí. Venku chodí na vodítku i na volno.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Tracy

30. října 2016 v 11:01
Tracy bydlí se psím kamarádem a novými pánečky v Mokré Lhotě.

Tracy je cca 10 měsíční kastrovaná kříženka německého ovčáka. Váží 21 kg a měří 60 cm v kohoutku. Je to veselá, hodná a hravá fenečka, která má ráda lidi, děti, ostatní psy a fenky a jiná zvířata neřeší. Je taková lehce poplašená, neustále v pohybu, nemá kloudně ani čas se najíst, všude a u všeho musí být. Chodí na vodítku i na volno, neloví a nevzdaluje se. V bytě je čistotná a nic neničí.
Dne 28. 10. 2016 byla nalezena u Kletečné. Byla vyhublá a vyděšená.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Pajda

25. srpna 2016 v 12:26
Pajda bydlí s novou paničkou ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. V novém domově se má nádherně!

Pajda je asi 12 letá fenka maltézského psíka. Na svůj věk je Pajda ve výborné kondici. Na procházkách klidně předběhne mladého psa a je stále plná energie. Pajdinka miluje delší procházky (klidně 5 km), ale zároveň se i ráda natáhne na gauč a odpočívá. Bez problému snáší psy i feny a jejich přítomnost by v novém domově určitě ocenila. Miluje jak lidi, tak i děti, které radostí hned opusinkuje. Pajda je samozřejmě zvyklá uvnitř se spaním na gauči nebo na svém pelíšku. Doma se chová vzorně - má hygienické návyky, nic neničí a neštěká. Na procházkách chodí navolno, teď v zimě s oblečkem, aby jí nebyla zima. Zvládá jakkoukoliv manipulaci, jako koupaní, česaní, stříhání. Pajda bere léky na srdíčko.

Pro další foto klikněte na "Celý článek".

Bertík

23. srpna 2016 v 18:09
Bertík našel novou paničku v Dolní Cerekvi.

Bertík je čtyřletý kříženec malého vzrůstu s lesklou černou srstí. Váží 13 kg a v kohoutku měří 50 cm. Byl odložen majiteli . Bertík je aktivní veselý psík, který má rád lidi a děti. Má rád fenky a bez problémů vychází s vyrovnanými psy. Na vodítku se naučil velmi rychle a už skoro netahá. Uvnitř je čistotný, ale potřebuje prozatím častěji ven.
Miluje dlouhé procházky a výlety. Potřebuje důslednost, dostatek pohybu. Pokud by měl žít ve smečce, je třeba dodržovat základní zásady soužití, aby nezačal žárlit.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Luis

3. dubna 2016 v 22:32
Luis bydlí s mladým párem a dvěma veselými psíky v Brně.

Luis je šestiletý kříženec. Váží 12 kg a měří 40 cm v kohoutku. Luis k nám přijel z útulku v Dobranově, kde byla shledána kontrolním orgánem závažná pochybení a útulek spěje k zániku. Luis měl levé oko pravděpodobně po úrazu, neléčené. Napřed jsme vyzkoušeli léčbu s nadějí v záchranu oka, ale bohužel se ukázalo, že medikace nepomáhá.

Pro více informací a fotek klikněte na "Celý článek".

Azor

10. března 2016 v 22:29
Azorek bydlí s novou rodinou a jezevčičkami v Petrovicích u Karviné. V novém domově se jmenuje Brok a má se úžasně!

Azorek je jedenáctiletý pejsek, který byl odložen majiteli. Je velmi hodný, zvyklý v bytě, má hygienické návyky. Velmi klidný a milý pes, jen je strašně nerad sám doma.... Moc pěkně chodí na vodítku, ale zvládne již jen kratší procházky. Bez problémů funguje ve smečce psů a fen. Děti má rád. Hospodářských zvířat si nevšímá.
Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama