Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Umístěni v r. 2017

Nalezený pes s tetováním

3. října 2017 v 20:47
Český fousek, nelzen na samotě na Polánkách. Vrácen majitelům, utekl pouze malý kousek ve stejné obci.

Budy

3. října 2017 v 20:37
Budy bydlí v rodině s dětmi v Jihlavě. V novém domově se má báječně!

Budy je 8 měsíční kříženeč kokršpaněla. Je to veselý aktivní a přátelský pes.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Benedikt

16. září 2017 v 15:55
Benedikt bydlí v rodině s dětmi v Chotěboři.

Benedikt je šestiletý kříženec beagla. Váží 15 kg a měří 43 cm v kohoutku. Je to velmi klidný a hodný pes. Dobře chodí na delším vodítku. Má hygienicvké návyky. Dobře se snese s dětmi, psy. Byl odložen majitelem, byl přijat s lezemi, údajně způsobené alergií na roztoče. Nyní čekáme, jak zareaguje na léčbu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Tekken

10. září 2017 v 18:16
Tekken bydlí v rodině s fenečkou v Plzni.

Tekken je rok a půl starý kříženec rhodézského ridgebacka. Pokud mám charakterizovat jeho povahu, tak jednoduše strašně hodný pes. Miluje lidi a děti, názory na soužití s kočkami se od různých jeho pečovatelů různí. Psů se bojí, s fenami a nekonflitními psy po delším seznámení je shopen koexistovat. Zvládá dobře základní povely, je naprosto ovladatelný, bez problémů zvládne cestování různými druhy dopravy, běhá při kole, perfektně chodí na vodítku, volně i u nohy. Ještě musíme dopilovat, aby na lidi neskákal a socializovat ho se psy. Jeho závislost na lidské přiítomností je zatím obrovská, asi by bylo nejlepší, kdyby mohl bydlet s aktivními důchodci nebo s někým, kdo pracuje z domu.

Pro více fotke klikněte na "Celý článek".

Coco

7. září 2017 v 11:35
Coco bydlí v Pacově s mladou rodinkou v domku se zahrádkou. V nové rodině je moc spokojená!

Coco je dvouletá kastrovaná psí holka. Váží 13 kg a měří 40 cm v kohoutku. Coco je raketka létající nadzvukovou rychlostí, její pohyby se vymykají fyzikálním zákonům. Pokud zrovna neletí, tak se s někým kočkuje. Ale umí i dlooooouhé hodiny spát. Ideální na psí sporty nebo k aktivním lidem. Je hodná, milá, dobře se snese se psy a fenkami, děti a lidi miluje. O samotě s drobnými hospodářskými zvířaty by asi došlo ke kolizi.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek."

Peg

7. září 2017 v 11:05
Peg bydlí s novými pánečky v Praze. V nové rodině se má moc hezky!

je asi 5 letá fenka - kříženka hladosrstého foxteriéra. Váží 4 kg. Byla nalezena v Pelhřimově se psem Jasperem. Peg byla velmi podvyživená, s nemocnýma ouškama. Bez problému se snese ve smečce psů, kočky také snáší. Venku stopuje, chodí pouze na vodítku. Fenka je hravá, veselá, aktivní, chce se učit nové věci. Aportuje.

Peg byla nalezena dne 27. 8. 2018 společně s Jasperem v Pelhřimově.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Megg

29. srpna 2017 v 13:43
Megg bydlí s novou paničkou v Křoví.

Ruskoevropská lajka Megg je 7 měsíců stará. Majitelé nezvládli její výchovu a odložili ji k nám. Napadá jiné psy a je nesocializovaná. K lidem a dětem hodná. Je kastrovaná. Bude potřebovat zkušeného chovatele.

Bria

22. srpna 2017 v 23:20
Bria bydlí s malou psí kamarádkou a mladým párem v Pašinovicích.

Bria je 10 měsíční fenka = kříženka zřejmě ohaře. Váží 15 kg a měří 45 cm v kohoutku. Je velmi mazlivá, miluje děti, velice dobře se snese se psy a fenami, ale loví hospodářská zvířata a kočky. V lese zvěř neprohání. Je velmi inteligentní, úplně stvořená pro psí sporty nebo turistiku a pak pro mazlení na gauči.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Koťata nalezená v Pelhřimově

22. srpna 2017 v 22:51
Po léčbě vrácena majiteli.

Dvě asi 3 měsíční koťata - kocourci byla nalezena 21. 8 v Pelhřimově v Mikulášsjé ulici. Koťata byla zablešená, se svrabem v uších.

Fenečka nalezená v Hříběcí

22. srpna 2017 v 22:49
Vrácena majitelce z Horní Cerekve.

Fenka ani ne rok stará byla nalezena v Hříběcí dne 21. 8.

Bejbí

22. srpna 2017 v 22:46
Bejbí bydlí v Kroměříži. V novém domově se má skvěle!

Bejbí je asi 2 - 3 roky stará kastroavná kříženka pinče. Váží necelé 4 kg a v kohoutku má 26 cm. Byla nalezena uvázaná v Pelhřimově. Fenka byla velmi podvyživená a měla na sobě spoustu malých starších jizev. Její psychický stav nebyl dobrý. I nyní po 14 dnech v naší domácí péči se stále člověka bojí, ale je mnohem veselejší a začíná se radovat ze života. Bejbinka velmi miluje děti. Určitě s nimi vyrůstala a má k nim mnohem větší důvěru než k dospělým. Ty menší ale může svojí dotíravostí až obtěžovat. Je to rozhodně pejsek do postele a domů, ale také miluje procházky a je hodně aktivní. Na procházkách chodí na volno, dobře reaguje na přivolání a drží se svojí smečky. Na vodítku převážně zmateně pobíhá ze strany na stranu, ale zlepšuje se. Se psy se snáší dobře, ale vymezuje si svůj prostor. K soužití s dalším psem doporučuji pouze submisivního psa nebo fenku, raději menšího vzrůstu. Samotu nesnáší moc dobře, pláče a štěká. Na kočky i jiná zvířata, která nezná, doráží, štěká a provokuje.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Babetka

22. srpna 2017 v 22:41
Babetka bydlí v rodině v Liberci. V novém domově je moc spokojená a má se krásně!

Babetka je asi 8 letá kastrovaná fenka malého křížence. Váží 8 kg a v kohoutku měří necelých 40 cm. Babetka je velmi hodná, klidná a tichá fenka. Svého člověka bezmezně miluje a neustále ho chce objímat pacičkami. Miluje společnost lidí, nejraději by ležela celé dny u páníčka na klíně a nechávala se mazlit. Na procházkách je klidná a na vodítku netáhne. Nemá žádné zdravotní neduhy, když je šťastná skáče a raduje se jak štěňátko. S ostatními pejsky se snese dobře, taktéž s kočičkami. Děti má ráda. Babetka je velmi nenáročná psí dáma, která touží po domově, kde bude milovaná.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Dustin

22. srpna 2017 v 22:37
Dustin bydlí s novými pánečky v Prostějově.

Dustinek je asi 3-4 měsíční štěně křížence. Nyní váží necelých 10 kg, v dospělosti bude spíše většího vzrůstu. Je to veselé aktivní štěně.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Miky

11. srpna 2017 v 13:47
Miky bydlí s novou paničkou v Praze. Má se moc krásně, je z něj spokojený pražák a hvězda psích parků.

Miky je asi 10 letý kříženec NO. Dostal se k nám po smrti majitele, kde strávil celý život v kotci, v posledních letech byl krmen velmi sporadicky a z kotce se ven nedostal několik let. Mikýsek je velmi vděčný a oddaný pes. Bezmezně miluje svého pána. Už po pár dnech u mě ze mě nespustí oči a venčení na volno není problém. S jinými zvířaty a psy je bez problému. Také děti má rád. Na svuj věk je velmi vitální, chce si hrát a dovádět, nožky ho netrápí. Pokud chcete udělat dobrý skutek a dopřát nějakému pejskovi krásné a důstojné staří, Mikýsek je ten pravý.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ronnie

11. srpna 2017 v 12:24
Ronnie bydlí v novém domově ve Dvorcích u Olomouce.

Ronnie je 3 měsíční štěně. Je to další z vrhu sourozenců od Roxinky, která byla nalezena v igelitové tašce. Majitelé se ho zbavovali z důvodu alergie, tak je nyní u nás a hledá ten nejlepší domov. Od maminky byl odebraný ve 4 týdnech.
Maminka je x jokšíra, tatínek neznámý. V dospělosti bude malého vzrůstu. Ronnie je zatím vyjukaný, bojí se psů, ale je hodný a snaží se být čistotný.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Dvě lovecké fenky s tetováním málem zajety autem

11. srpna 2017 v 12:12
Fenky byly vráceny majiteli - myslivci z Kojkoviček na základě tetování.
Dne 8. 8. 2017 byly nalezeny tyto dvě feny na silnici za Humpolcem směr Havlíčkův Brod. Nálezce musel strhnout prudce volant, aby na poslední chvíli ve tmě zabránil sražení. Feny dovezli nálezci k nám.

Nalezen bišonek

11. srpna 2017 v 12:06
Pejsek se jmenuje Fabien, je mu 15 klet a vrátil se štastné majitelce z Leten.

Tento pejsek byl nalezen na silnici před Pelhřimovem ze směru od Horní Cerekve. Je to starší pejsek, zřejmě po mrtvičce.

Pupík

11. srpna 2017 v 12:03
Pupík bydlí s novou paničkou a psími kamarádkami v Černově. V novém domově se má báječně!

Pupík je roční pejsek. Váží 8 kg a má 28 cm v kohoutku. Je to takový veselý čiperka, který se moc moc rád mazlí a u všeho musí být. S fenkami a pejsky se snese dobře.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lord

11. srpna 2017 v 11:18
Lord bydlí s novými páníčky v Pelhřimově.

Lord je asi 10 měsíční kříženec labradora. Váží 22 kg a měří 55 cm v kohoutku. Je to milý, aktivní, mazlivý pes. Snese se se vším živým.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Koky

4. července 2017 v 23:09
Koky bydlí v rodině s malými dětmi v Táboře.

Koky je 6 měsíční kříženec německého ovčáka. Váží 20 kg, ale určitě ještě hooodně vyroste. Je učenlivý, zvládá základní povely, nikam se nevzdaluje. Je zvyklý na děti, rád si hraje a toleruje hospodářská zvířata.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Torii

30. června 2017 v 15:18
Torii našel nový domov v Mníšku pod Brdy.

je 2 letý pes. Váží 22 kg a měří 55 cm v kohoutku. Co se týče rasy, je to povedená směska, někdo v něm vidí ohaře, někdo borderku, někdo říká, že chlupy na zadních nohách připomínají českého fouska 🙂 Ale posuďte sami. Jestli chcete mít doma akčního aportovače, nadšeného sportovce, parťáka na běhání a dlouhé procházky, pak je Torii něco pro Vás. Je to velmi hodný, učenlivý pes, který neštěká a zvládne být sám doma, ač s počátečním odporem (jediný problém je, že si umí otevřít dveře, takže je třeba zamykat, nebo mít šoupačky - ty ještě otevřít neumí). Snese se velmi dobře s ostatními psy, rád si s nimi hraje. Se svými lidmi by se nejraději stále mazlil, nebo si hrál.

Pro více fotek kliknětze na "Celý článek".

Odchycený pes a fena

28. června 2017 v 23:43
Tobi a Endy vráceni majitelům.
Pes vlevo, označený mikročipem, fena - odchyceni dnes po 22 h na Svatovítském náměstí v Pelhřimově. Hledáme majitele.

Sam

27. června 2017 v 15:41
Sam bydlí s novou paničkou na farmičce ve Skorkově.

Sam (slyší na Sejm) je 3 roky starý kříženec border kolie. Je vyšší (zhruba jako německý ovčák) a váží k 30 kg. Měl být utracený majitelem, na poslední chvíli byl dovezen k nám. Je to velmi vyrovnaný a hodný pes. Má sklony k pasení, určitě by bral páníčka, který s ním bude provozovat nějaké sportovní aktivity, pasení nebo výcvik. Přední pravou nožku má po opakovaném úrazu - je na nohy citlivý, takže spíše není vhodný k úplně malým dětem.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Eliška

21. června 2017 v 11:09
Eliška bydlí ve Znojmě s aktivní paničkou, se kterou chodí cvičit pejsky do psí školky, běhá i agility a prý je moc šikovná a rychlá!

Elišce jsou asi 3 roky, je nejspíše kříženka špice, váží cca 10 kg. Je to velmi jemná a hodná fenka. Krásně chodí na vodítku a je klidná. Zemřel ji majitel a neměl se o ni kdo postarat. Často byla zavírána sama doma na několik dní, bude potřebovat vypilovat hygienické návyky. Se psy nemá problém, jen pokud ji moc obtěžují cvaká po nich, zvykne si.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek."

Štěňátka fenky Brii - Ellen, Emma, Ellie, Elisha, Eda, Erik, Ezop, Eddie, Elf - všichni rezervovaní

15. června 2017 v 12:26
Emma bydlí s rodinou s malými dětmi v Třebíči.
Eda bydlí s mladým párem v Kutné Hoře.
Eddie bydlí v rodině s dětmi v Pelhřimově.
Ellie bydlí s novou rodinou v Lomu Loučné.
Ellen bydlí v Praze s aktivními pánečky.
Ezop bydlí s mladým párem v Týně n. Vltavou.
Elf bydlí v rodině s dětmi v Křemení.
Elisha bydlí v Útěchovičkách v rodině s malými dětmi a naší exsvěřenkyní Niki.
Erik bydlí s novou roidnkou v Soběslavi.

Štěňátka fenky Brii se narodila 12. 6. 2017. Jsou to čtyři fenečky a pět pejsků. Maminka váží 16 kg. Bria byla odchycena v Pelhřimově v době, kdy se hárala. Po dohodě byla přijata k nám na odchov štěňat a následnou kastraci. K odběru od začátku srpna.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama