Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Umístěni v r. 2017

Kaňour

30. prosince 2017 v 0:45
Kaňour bydlí s novými páníčky a psím kamarádem v Dole.

Kaňourek je asi 7 letý pes. Váží 15 kg a měří 45 cm v kohoutku. Má rád lidi a děti, fenky a většinu pejsků. Kaňourek byl nalezen prostydlý, se zanětem močových cest a zbytnělou prostatou. Spodní čelist má výrazně delší než horní, takže mu neustále vykukují zoubky. Má vynikající hygienické návyky a je velmi přizpůsobivý.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Jasmínka a její štěňátka Jiřík a Jiřinka

30. prosince 2017 v 0:17
Jasmínka bydlí s novými páníčky a psím kamarádem v Kladrubech u Chotěboře, Jiříček bydlí v rodině v Herálci a Jiřinka v rodině v Brně.

Jasmínka je asi dvouletá fenečka, Váží 7 kg a měří 28 cm v kohoutku. Je to veselá a mazlivá fenka, která ráda běhá. Snese se se vším živým. Jiříček a Jiřinka budou v dospělosti celá maminka.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Atrey

29. prosince 2017 v 23:30
Atrey bydlí s novými pánečky v Jihlavě.

Atrey je roční kříženec amerického stafordshirského teriéra. K lidem a dětem naprosto bezproblémový, miluje jejich společnost. S fenkami si hraje, má je rád, snese kastrované malé psy, jinak se psími kluky nevychází. Zvyklý na pobyt uvnitř, nicméně je třeba počítat s jeho velkou potřebou být se svým člověkem.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Cipísek

23. listopadu 2017 v 11:39
Cipísek bydlí s mladým párem v Praze.

Cipís je malý ani ne roční kříženeček. Váží 7 kg a měří 39 cm v kohoutku. Je to aktivní veselý psík, má rád děti, pejsky, fenky a ostatní zvířátka. Je čistotný a pěkně chodí na vodítku.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Zorro

21. listopadu 2017 v 17:32
Zorro bydlí s novým pánečkem v Sokolově.

Zoreček je asi 5 let starý kříženeček. Váží 12 kg a měří 38 cm v kohoutku. Je velmi veselý a mazlivý, má rád lidi, děti, pejsky, fenky a ostatní zvířátka. Byl odchycen u Strachovských rybníků v Pelhřimově 20. 11. ve večerních hodinách.

Pro vcíe fotek klikněte na "Celý článek".

Odchycený pes border kolie

15. listopadu 2017 v 20:38
Dnes odchycený pes u Krásových domků, označen registrovaným mikročipem, vrácen majitelce.

Piškot

11. listopadu 2017 v 22:27
Piškot bydlí s novou paničkou v Kladně.

Piškotek je 3 letý kříženeček. Váží 3 kg. Je velmi mazlivý, vhodný k dětem kočičkám, ostatním zvířatům.

Bleška

11. listopadu 2017 v 22:26
Bleška bydlí s novými pánečky v Dlouhé Brtnici.

Bleška je 4 letá kříženka. Váží cca 6 kg. Je velmi mazlivá, vhodná k dětem, kočkám a ostatním fenkám a pejskům.

Růženka

11. listopadu 2017 v 19:00
Růženka bydlí s novou rodinou a dvěma psími parťáky v Jablonci nad Nisou.

Růženka je asi osmiletá kastrovaná fenečka. Odložila ji u nás majitelka. Připomíná křížence Norwich teriéra. Váží přibližně 6 kg. Je ráda ve společnosti lidí i dětí a určitě by byla vhodná do rodiny, kde už nějaký pejsek nebo fenečka je. Zatím o samotě pláče, ale při troše trpělivosti se to jistě naučí. Hygienické návyky pilujeme.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Marlenka

11. listopadu 2017 v 18:48
Marlenka bydlí v novém domově ve Větrné.

je 3-4 letá x čivavy. Odložená majitelkou. Přijela také velmi zablešená, pokousaná od blech. Bojí se člověka, plazí se po zemi, ale touží po kontaktu. Zvyklá na jiné psy a děti.

Žofí

11. listopadu 2017 v 18:45
Žofí bydlí s novými pánečky v Pištíně.

Žofí jsou 3 roky, je to kříženka čivavy. Žofí je velmi bázlivá a plachá, bude potřebovat více času na adaptaci.

Tai

11. listopadu 2017 v 18:42
Tai bydlí s novou paničkou v Praze.

Tai je asi 3-4 měsíční kříženec, v předcích má jokšíra a čivavu. Je to bratříček Tyschy. Váží 2,5 kg. Maminka je údajně čivava. Přijel k nám zablešený, vyděšený. Je kontaktní, ale zpočátku je velmi bojácný. Bojí se nejvíc, když s ním chtějí manipulovat děti. Potřebuje vymazlit a ukázat svět, tak kdo bude jeho vyvolený páníček?

Pro vícefotek klikněte na "Celý článek".

Tyscha

11. listopadu 2017 v 18:40
Tyscha bydlí s novými páníčky a psí kamarádkou v Táboře.

Tysha je asi 3-4 měsíční kříženec, v předcích má jokšíra a čivavu. Váží 2,5 kg. Maminka je údajně čivava. Přijela k nám zablešená, vyděšená. Je kontaktní, ale zpočátku jevelmi bojácná. Bojí se nejvíc, když s ní chtějí manipulovat děti. Potřebuje vymazlit a ukázat svět, tak kdo bude její vyvolený páníček?

Pro vícefotekklikněte na "Celý článek".

Winnie a její štěňátka Whisky - adoptovaný, Winky - adoptovaná, Wolf - adoptovaný, Wrack - adoptovaný, Wéna - adoptovaný, Walli

9. listopadu 2017 v 23:50
Maminka Winnie našla domov ve Slavonicích, Whisky bydlí s novými páníčky v Dobré Vodě u H. Brodu, Winky v Brně, Wéna v Doksech a Walli v Českých Budějovicích, Wolf se vrátil z adopce.

Winnie je roční kříženka, zřejmě jezevčíka. Váží 10 kg, je zpočátku plachá, ale naprosto zlatá, miloučká a hodná. Přijali jsme jí do péče s jejími 6ti štěňátky od sociálně slabších lidí. Čekal je všechny krutý osud. Štěňátka mají 7 týdnů. V dospělosti budou mít kolem 10-ti kg. Některá jsou větší, některá drobnější. Tatínek je neznámý. Na nový domov u nás čeká 5 kluků a jedna holčička. Po kastraci půjde do nového domova i maminka.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ricon

9. listopadu 2017 v 23:40
Ricon bydlí v rodině s dětmi v Pacově.

Ricon je čtyřletý kříženec westíka. Je to veselý čiperka, moc rád se mazlí. Nevadí mu střihání a česání. Na vodítku zkouší tahat. Děti má rád a také ostatní fenky a pejsky, i když některé nepřiměřeně obtěžuje. Ve spoelčnosti více psů občas udělá v bytě nějakou tu značku.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Dva němečtí ovčáci - odchycení u Vlásenice

1. listopadu 2017 v 22:41
Vráceni majiteli z Libkovo Vody.
Fena a pes, oba s tetováním - odchyceni 30. 10. 2017 v chatové kolonii u Vlásenice.

Anya

20. října 2017 v 22:50
Anya bydlí s mladými lidmi a spoustou dalších zvířátek na statku v Kamenném Malíkově.

Anya je ještě štěňátko, má kolem 5 ti měsíců. Váží 12 kg a měří 40 cm v kohoutku. Andulka je neuvěřitelně roztomilá, nádherná a něžná psí slečna. Velmi touží po kontaktu s člověkem a stejně tak se bojí, zatím zřejmě nezažila od člověka nic moc dobrého.
Je přátelská k jiným zvířatům, hravá s ostatními pejsky. Až se více osmělí bude to dokonalá psí kráska.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Blackie

20. října 2017 v 22:36
Blackie našla nové pánečky v Pelhřimově.

Blackieje čtyřletá fenka kříženka německého ovčáka. O její minulosti nevíme vůbec nic, ale už při prvním setkání bylo jasné, že sloužila jako továrna na štěňata a boxovací pytel. Její nedůvěra v lidi je obrovská. Bojí se každého doteku a nejraději by se vpila do země. Chůzi na vodítku pochopila na druhé procházce, které se jí velmi zamlouvají. Venku s ostatními psy se ji daří po čase se malinko uklidnit a uvolnit. Blackie není nijak agresivní, na člověka ani na díte nezavrčí, svůj strach projevuje snahou o útěk a schování se. Zatím se rozkoukává a poznává, že jsou i hodní lidé. Dobře se snese se všemi psy, nereaguje ani na vrčící a konfliktní psy. Na vodítku je to s ním zatím hodně "cikcak" ale snaží se a učí se. Je pro ní vše nové. Určitě je vhodná k někomu do domku se zahrádkou, ale nepohrdne ani bytem. Zahrádku určitě ohlídá :)
Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Majka

20. října 2017 v 22:31
Majka bydlí s novými pánečky v Ledči nad Sázavou.

Majka je asi čtyřletá fenka křížence jezevčíka a zřejmě teriéra. Váží 6 kg a měří 25 cm v kohoutku. Žila u starší paní na dvorku s maminkou Zoinkou. Paní péči o holčičky už nezvládla, tak je odložila u nás. Majka se zatím se jeví jako bezproblémová, hodná a klidná fenka. Údajně má tendence lovit slepičky. K ostatním psům bezkonfliktní. Špatně snáší samotu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Zoi

20. října 2017 v 22:25
Zoi bydlí s novými pánečky v Tišnově.

Zoinka je kastrovaná desetiletá fenečka, kříženka jezevčíka. Váží 5 kg a měří 22 cm v kohoutku. Je to mazlivá, hodná a vděčná fenečka. Je přátelská se vším živým. Má ráda společnost lidí i dětí. Odložila je u nás majitelka.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Maira

20. října 2017 v 22:17
Maira bydlí s mladou paničkou, psím kamarádem a koníky v Bořetíně.

Maira je 10 ti měsíční kříženka rotvajlera, váží asi 12 kg. Odložila ji u nás majitelka. Maira je velmi veselá, temperamentní a kontaktní fenečka. Chvílemi projevuje strach a hned na vás bude dorážet a chtít chovat. Je velmi mazlivá a přátelská k dětem. Miluje procházky a určitě je vhodná pro aktivní majitele. Je zvyklá v bytě, ale samotu moc dobře nesnáší.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Atila

20. října 2017 v 22:01
Atila bydlí v rodině s dalšími pejsky v Nečemicích.

Atila je dvouletý kříženec německé dogy. Váží 50 kg a měří cca 90 cm v kohoutku. Atilův původní pán se dostal do tíživé situace a svěřil jej neznámým lidem, kteří ho několik dnů opatrovali. Kontaktovali nás s tím, že: "Atilu dostali od neznámého bezdomovce v Praze, který se jim svěřil, že ho nedokáže zaopatřit a na ulici jim Atilu nabídl a dal. Atila má nemocné oči a trpí podvýživou". Po několika dnech původního majitele potkali dočasní pečovatelé znovu, Atila se k exmajiteli rozběhl a pán bez domova prohlásil, že ho chce zpět a tak mu ho vrátili. Po pár dalších dnech se ozvali úplně jiní lidé, že jim Atilu svěřil jeho pán, který si ho měl vyzvednout, ale nevyzvedl a požádali nás o jeho zopatření. Ještě ten večer byl Atila přijat k nám. Prvních 10 minut se bál, pak zjistil, že je nás tu hodně a tak byl a je veselý. Nyní je po operaci očí, bere léky a pozvolna se hojí.

Atila je hravý a veselý kolohnát, který se bez problémů snese se psy a fenami, je spíše submisivní. Miluje děti, ty menší by mohl zašlápnout :D Přesto, že je poněkud neskladný, je to pes na doma. Je čistotný. Vidí dobře na stůl, takže hravě uklidí, co zapomeneme uklidit my. Je strašně vděčný a mazlivý, perfektně chodí u nohy i na delším vodítku a může chodit i na volno. Chce být neustále s námi, hůře snáší samotu, umí se otevírat dveře.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lira

20. října 2017 v 21:34
Lira se nastěhovala k aktivnímu páníčkovi do Blažovic.

Lira je tříletá kastrovaná kříženka německého ovčáka a asi border kolie. Váží 24 kg a měří 55 cm v kohoutku. Je velmi temperamentní, aktivní a potřebuje hodně pohybu. Se psy a fenami se dobře snese, když potká někoho neznámého, tak se bojí a štěká. Děti má ráda.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Justin

4. října 2017 v 11:56
Justin našel nový domov v Liberci.

Justin je 10 letý kříženec chrta a středního knírače. Váží 12 kg a měří 45 cm v kohoutku. Je to domácí střapatý elegán, naučený čistotě a dobrým bytovým mravům. Doma se rád oddá dobrému jídlu a spánku, zatímco venku je plný sil, ve výborné kondici, všechno ho zajímá a občas zatáhne na vodítku, ale převážně jde pěkně u nohy a zvládá běžné základní povely. Má rád děti i dospěláky, je velmi přátelský. Fenečky má také rád, pejsky si vybírá.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Nalezený pes s tetováním

3. října 2017 v 20:47
Český fousek, nelzen na samotě na Polánkách. Vrácen majitelům, utekl pouze malý kousek ve stejné obci.
 
 

Reklama