Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Umístěni v r. 2009

Bula - dcerka fenky Dady

14. listopadu 2012 v 14:34
Bula je jedno ze štěňátek, které se u nás v azylu narodilo fence Dadě. Maminka Dada k nám přišla z karanténní stanic Zvolen, kde jí tehdy hrozilo utracení pro nadbytečnost.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bambi - dcerka fenky Dady

14. listopadu 2012 v 11:40

Bambi se v novém domově jmenuje Nela.
Reference od nových páníčků: Nelinka je spokojená máme jí doma sem tam v létě na zahrádce.Mufinka - dcerka fenky Dady

12. listopadu 2012 v 22:34

Mufinka, v novém domově Jenny.
Jessie je miláček celé rodiny a jen málokdo by o ní řekl, že je to kříženec, všichni to tipují na malého ridgebacka). Chodíme s ní do štěněcí školky a jeví se jako velmi nadané a chytré zvířátko. Od jara už postupujeme do poslušnosti pro pokročilé až trochu povyroste, tak bychom s ní chtěli chodit na agility. Má strašně moc energie a lovecký pes se v ní nezapře, ale jinak je strašně hodná a ještě ani nic nezničila, všichni ji pořád chválí. Bohužel se jí objevila kíla, ale veterinář říkal, že zatím to není tak moc strašné a že se to už lepší. Hrozně ráda jezdí autem, takže nám občas skočí do cizího otevřeného auta v domnění, že někam jedem. Myslím,že se má u nás dobře.

Hafinka - dcerka fenky Dady

12. listopadu 2012 v 22:14
Hafinka se v novém domově jmenuje Tabitha. Reference od nové paničky: Tabitha nám roste jako z vody. Je stále chytřejší (a vychytralejší), venku chodí bez vodítka a doma už taky (skoro) nečůrá. Na víkendy jí vozíme na chatu i jiné výlety. Občas si venku usmyslí že se nenechá chytit (hlavně když někde začne něco jíst), což není žádná legrace, protože pak se opravdu nedá chytit, jenže za námi ani nejde,takže musíme čekat dokud se neuklidní a nebo ji podvodně lákáme na klacek, což už v poslední době docela prokoukla. Se zvířaty se snáší, ale kočky se jí zatím vyhýbají a u fretky jí držíme za obojek,aby jí nějak nerozbila.

Sára - dcerka fenky Dady

8. listopadu 2012 v 23:33
V novém domově se jmenuje Jenny.

Bufík - synek fenky Dady

8. listopadu 2012 v 23:30
U nových páníčků se jmenuje Filip. Bydlí v blízké obci u Nového Rychnova.


Chlupáč - synek fenky Dady

8. listopadu 2012 v 23:21
Chlupáč se u nových pánečků jmenuje Bruno. Páneček o něm píše: "Je moc roztomilý a hodný pejsek, jen jak jsem psal, je aktivní, takže venku má tendenci nám utíkat a vodítko nemá rád :) Moc za pejska děkujeme."
Štěňátka fenky Dady

21. října 2012 v 22:38
Fenka Dada k nám přišla z karanténní stanice Zvolen, kde jí tehdy hrozilo utracení. Po několika týdnech se nám ale zakulatila a netrvalo dlouho a porodila sedm štěňátek, která jí později značně přerostla.

Všech sedm divochů se podařilo celkem rychle umístit - dva kluci Bufík a Chlupáč a pět holčiček: Bula, Bambi, Hafinka, Sára a Mufinka.

Dada

21. října 2012 v 22:24
Dada byla nejhodnější fenečka, jakou jsem kdy potkala. Ostatním psům vytahovala klíšťata, dětem ochotně dělala polštářek, byla neskutečně mírná a trpělivá a také vzorná máma, protože k nám přišla z KS Zvolen březí. Tam jí ovšem hrozilo utracení, tak jsme jí přijali k nám.
Nyní bydlí v Praze.

Ron našel domov

23. srpna 2012 v 23:37
Původem z karanténní stanice Zvolen, kde mu tehdy hrozilo utracení. Každého vetřelce na našem dvoře včetně sousedů něžně a pomalu uchopil za nohavici a vedl k východu…Pokácel celý mladý rybízový keř, protože byl sám ve výběhu. A hrozně se rval. Přesto se našla dobrá duše, která trpělivě a s láskou přiměla Ronyho, aby fungoval jak se sluší a patří - bydlí v Praze u starších manželů. Nová panička čas od času zavolá a reference od ní jsou úžasné. Škoda, že není víc takových osvojitelů.
 
 

Reklama