Vítáme Vás na stránkách Azylu dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
nás kontaktujte na e-mailu
psnoha@seznam.cz

Psi k adopci

Nalezená kočka

Sobota v 14:28
Březí kočka nalezená v průmyslové zóně v Pelhřimově - komu chybí?

Elli - rezervovaná

Sobota v 14:17
Elli je roční kříženka. Váží 12 kg a měří 40 cm v kohoutku. Je velmi milá, mazlivá, přítulná a svého pána pronásleduje doslova na každém kroku. Je na svém člověku závislá a proto ji dělá problém být sama. Štěká a pláče. A to i v přítomnosti dalších psů.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Macík

Sobota v 14:08
Macík je asi 6 letý kříženec. Je to statný pes. Jak je velký tak je hodný, zatím se projevuje přátelsky ke všemu a ke všem. Pochází ze statku, kde žil mezi zvířaty, jeho majitel zemřel a nikdo o Macíčka nestál, tak nyní čeká na novou rodinu u nás. Je to velký mazel, moc rád si zachumlá hlavu k páníčkovi a nechává se drbat. Na procházkách ho vše zajímá, čmuchá okolo a je trošku jak štěně. Na vodítku zřejmě dříve nechodil, hodně na něm táhne, na stopovačce je výborný, nechá se pěkně přivolat, na pamlsek se posadí a čeká pohlazení. Je velmi čistotný, vše si nechává na procházku, nevyvenčí se ani ve výběhu, který obývá. Nic neničí, zbytečně neštěká, ani není hlučný, ale ke spolubydlící fence se občas přidá a učí se hlídat. Velmi rád baští a je to trochu znát na jeho postavě.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lesík

Sobota v 14:03
Lesík je asi roční kříženec. Váží 15 kg a měří 42 cm v kohoutku. V jeho předcích byl jistě jezevčík. Lesík je nalezenec z Pelhřimova, kde se přitoulal k paní venčící svou fenku. Zpočátku si držel odstup a velmi se bál každého dotyku, ale o to větší radost měl, když zjistil, že mu vůbec nic nehrozí a že drbání je hrozně fajn věc. 🙂 Byl nepoznamenaný výchovou, ale velmi rychle se učí. Lesík byl přijat s velkou lysinou na zadní části těla. Po konzultaci s veterinářem jsme zjistili, že byl zřejmě již před nějakou dobou sražen autem. Žádné následky nemá a rána už mu hezky zarůstá.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Janinka - v léčení

Sobota v 13:57
Janinka je malá čivavka. Přijali jsme ji ze špatných podmínek. Trpěla luxací pately a prodělala před několika dny operaci, aby mohla opět běhat. Nyní je v léčení, čeká ji minimálně měsíc uzdravování a poté rehabilitace. Janinka Zatím nepřijímá předadopční návštěvy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bambulka

11. dubna 2018 v 23:27
Bambulka je psí seniorka, je jí minimálně 10 let. Váží 15 kg a měří 50 cm v kohoutku. Je to klidná a hodná holčička, velmi vděčná a nenáročná. Nejvíce ožije na procházce, hlavně v lese, kde jí je dobře a procházky si moc užívá. Přála by si teplý pelíšek u hodných lidí, kde by mohla, zahrnuta láskou, prožit zbytek života. Snáší se bez problému se psy, má ráda děti. Odložila ji u nás majitelka.

Lada

11. dubna 2018 v 22:39
Laduška je cca desetiměsíční fenka, zřejmě kříženka ohaře a labradora. Má velmi přátelskou povahu k lidem i dětem. Snese jiné psy i feny. Je temperamentní, hravá a veselá. Určitě potřebuje páníčky co se jí budou věnovat, potřebuje hodně pohybu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Šíp

11. dubna 2018 v 22:23
Šíp je roční kříženec westíka a pražského krysaříka. Šipík je velký malý úžasňák, velice akční, hravý, miluje společnost lidí i pejsků. Krásně chodí na vodítku a nemá problém s ostatními psi, fenami, dětmi ani ostatními domácími zvířaty. Je socializovaný, žil úplně normální psí život. Hygienické návyky ovládá na jedničku, k našemu překvapení ani v domě neznačkuje (tedy ze začátku se o to snažil, ale stačilo pár "NE" a už chodí jen ven). Umí základní povely, prostě úplně bezproblémový milý psík. Nemá tendence utíkat a úplně nejlépe by mu bylo ve společnosti jiného pejska a v domečku se zahradou, kde by měl možnost v teplých dnech pořád "lítat".
Momentálně vypadá trošku jako bezdomovec, ale s naší šikovnou paní kadeřnicí mu příští týden vymyslíme hezký sestřih.

Lara

10. dubna 2018 v 16:40
Lara je 4 letá kastrovaná kříženka labradora. Je černohnědá. Váží necelých 20 kg. Je to veselá, aktivní a přátelská fenka. Bez problému se snese ve smečce psů i fenek. Miluje procházky, běhání a společnost páníčka. Vhodná i k dětem a jiným zvířatům.

Milly

10. dubna 2018 v 16:34
Milly je 3 letá kastroavná kříženka labradora a honáckého psa. Milly je velmi přátelská fenka, má ráda lidi, děti i jiné psy. Je poslušná a mazlivá, velmi akční a hravá. Milly má údajně epilepsii a bere 2x denně léky. Při užívání léků nemá žádné potíže, nijak ji to neomezuje. Brzy ji odbejdnáme na podrobné vyšetření. Odložila ji u nás majitelka, protože špatně snáší samotu, a tak hledá pána, kde bude bydlet se psím kamarádem nebo jí páníček nebude utíkat na dlouhé hodiny do práce a nechávat jí doma samotnou.

Ruby

10. dubna 2018 v 15:27
Ruby je malá westička, je přijatá ze špatných podmínek. Zatím se velmi bojí.

Flek z Kamenice n. L. - rezervovaný

12. března 2018 v 22:57
Flek je něžný, hodný, ale hodně bojácný pejsek. Rád se mazlí, doma je spokojený, je absolutně nenáročný.

Shag z Kamenice n. L. - rezervovaný

12. března 2018 v 22:54
Shag je aktivni pejsek, hodně žárlí. K lidem je přátelský - neustále vyžaduje pozornost.

Filípo

12. března 2018 v 22:39
Filípo je pětiletý Jack Russel teriér. Váží 8 kg a měří 30 cm v kohoutku (má trošku nadváhu). Filípek byl celý život zvyklý jen se starším pánem v bytě a na dvorku, chodili i na procházky mimo civilizaci. Starý pán umřel a Filip je tu sám. Je nedůvěřivý, preventivně vrčí na cokoli nebo kohokoli, ale po chvilce se nechá podrbat a na procházkách vždy pookřeje, zapomene na smutek a je z něj rázem tvrdohlavý teriér, který před návratem z procházky rozhodně zkusí, zda má dobře utažený obojek a jestli je psovod při věci. Při troše trpělivosti, důslednosti, zaměstnání a lásky se jistě promění v sebevědomého a veselého společníka.

Timi - rezervovaný

12. března 2018 v 21:32
Timík je mladý jokšírek, velmi drobný a miloučký. Odložil ho u nás majitel spolu se Saarou.

Šedík

12. března 2018 v 21:22
Šedík je starší pejsek ze špatných podmínek. Pejsek byl plný dredů, výkalů a blech, duchem zlomený, smutný a apatický. Po podstoupení relaxačního a zkrášlovacího odpoledne v salónu se z něj vyloupl nádherný a o kousek spokojenější pes. Šedík je aktivní pes, co si rád hraje s ostatními psy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Rikky z Kamenice n. L.

12. března 2018 v 21:14
Rikky je malý zhruba pětiletý kříženeček z kauzy množírny v Kamenici nad Lipou. Váží 5-6 kg. Stále se bojí prudkých pohybů, ale je hodný a když mu člověk ukáže, že mu dá jen lásku a něžné zacházení, postupem času se uvolní. Je šikovný a poslušný - vodítko už ovládáme perfektně, běhá už i bez vodítka, ale je potřeba postupně, pomalu na něj, jelikož ho občas ještě něco vystraší. Když je sám doma s dalším psem je tichý a hodný. K ostatním psům má zhruba stejný přístup jako k lidem - drží se od nich dál. Je velmi přizpůsobivý - když se odpočívá, odpočívá s námi, když jdeme ven, jde taky. Je vhodný k trošku akčnějším lidem - čím víc se projevuje, tím víc jde vidět, kolik má v sobě energie. Má rád procházky, mazlení, občas si i pohraje s balonkem. Hledá trpělivý domov, klidně s hodným pejskem či kastrovanou fenkou.

George

12. března 2018 v 9:56
George je dvouletý kříženec drsnosrstého jezevčíka, který váží přibližně 5-6 kg. Netroufáme si odhadnout, čím si ve svém životě prošel, ale zanechalo to v něm nedůvěru vůči lidem. Každého cizího člověka vítá štěkáním (někdy i vrčením), takže potřebuje více času na seznámení. Ke svému člověku je ale naprosto oddaný, mazlivý a poslušný. Má hygienické návyky, je zvyklý v bytě a bez problému se snáší se psy i fenami. Doma o samotě nic neničí a pokud má společnost dalšího psa, tak ani neštěká. Je vhodný pouze dovnitř a k trpělivému člověku (ideálně, aby si musel zvykat na co nejméně lidí). Není vhodný k úplně malým dětem.

Lillienne

13. února 2018 v 22:41
Lilliene se vrátila z adopce pro náhlé zdravotní obtíže majitele. >Lilliene je malá fenečka, asi 5 let stará. Váží kolem 5 kg. Je to naprosto bezproblémová fenka, milá, hodná a přátelská s každým a se vším.


Angelina z Kamenice n. L. - rezervovaná

13. února 2018 v 22:26
Angie je asi 5 měsíců stará fenečka z kauzy množírny v Kamenici nad Lipou. Váží 1,5 kg a dělá velké pokroky.

Mollienne z Kamenice n. L. - rezervovaná

13. února 2018 v 22:25
Molly je asi půlroční fenečka z kauzy množírny v Kamenici nad Lipou. Váží 1,5 kg a je to velká šikulka.

Piškvorka z Kamenice n. L.

13. února 2018 v 22:23
Piškvorka je malá kříženka jokšíra. Fenečka trpěla virózou, kdy průjmovala a zvracela a je dost možné, že by bez veterinární péče nepřežila. Nyní se již dává pěkně do kupy a vyhlíží své nové pánečky.

Billy

10. února 2018 v 0:10
Billy je asi osmiletý kříženec špice. Za celý svůj život nezažil nic jiného, než řetěz a boudu. Na staré kolena se na něj usmálo štěstí, majitelé se ho vzdali a tak se dostal k nám. Zatím se tu rozkoukává, zpočátku je bázlivý, ale po chvíli si již sám přijde po pohlazení. Je ale potřeba počítat s tím, že bude potřebovat trpělivost na adaptaci. Ačkoliv je to pejsek zvyklý jen venku, má hygienické návyky a za teplo je moc vděčný. Byl by vhodný ke starším lidem nebo do klidné rodiny bez malých dětí.

Gilly

9. února 2018 v 23:45
Gilly je asi 1-2 roky stará kříženka německého ovčáka. Na fotkách klame velikostí - má kolem 25 kg. Je zpočátku opatrná a trošku se bojí, ale když člověka pozná, nechá si líbit doslova cokoliv. Je velmi milá, mazlivá, přátelská a aktivní. Také je chytrá a učenlivá. Je odvezená ze špatných podmínek, kde žila v polorozpadlé, plesnivé boudě a zde porodila a odchovala štěňata (obě našla domov přes nás). Majitelé o ní naštěstí nestáli, tak jsme ji odvezli k nám. Když páníček odejde a zůstane sama, tak tichounce kňučí, ale za chvilku už je klid a nemá tendence nic ničit. Má lovecký pud, nevhodná k malým hospodářským zvířatům.

Scott

29. prosince 2017 v 23:45
Scottík je tříletý kastrovaný kříženec amerického stafordshirského teriéra. Je zvyklý žít v bytě, kde je čistotný a nic neničí. Zvyklý na soužití s jinými psy. Má rád fenky, staré a malé psy. Problém má pouze s mladými, velkými psy, kteří na něj doráží a on si to nenechá líbit. K lidem naprosto bezproblémový, zvládá jakoukoliv manipulaci, k dětem také mazel, venku chodí na volno,je dobře ovladatelný.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama