Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Psi k adopci

Bobeš

12. října 2018 v 6:13
Bobeš je jezevčí senior, má asi 13 let a váží 10 kg. Je to velmi klidný a mazlivý pejsek. Je nekonfliktní se psy a nevadí mu děti. Doma je čistotný a hodný.

Bobeš byl nalezený 9. 10. 2018 v lese u Kamenice nad Lipou.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Akéla

11. října 2018 v 10:06
Akéla je kastrovaná kříženka labradora. Je jí asi 7 let a váží 35 kg. Je to velmi přátelská fenka, hodná, milá, klidná a mazlivá. Má ráda děti i jiné psy. Ke kočkám není vhodná. Na vodítku jí to zatím úplně nejde, ale rychle se učí. Doma je potichu a nic neničí. Má trochu obavy z opuštění, špatně snáší uvazování venku nebo jízdu autem, není jednoduché ji do auta dostat, ale to se za chvilku poddá. Vhodná i ke starším lidem jako nenáročná společnice.

Akéla byla nalezena dne 7. 10. 2018 v obci Březová u Uherského Brodu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Běla - čeká na přijetí

11. října 2018 v 10:02
Běla je asi pětiletá kastrovaná fenečka krysaříka. Váží 4 kg a měří 25 cm. Běla je zachráněna ze špatných podmínek. Nyní je v péči paní, která ji pomohla z nouze, ale nemůže si ji nechat, jelikož má časově náročné zaměstnání.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Blek

6. října 2018 v 23:16
Blek je devítiměsíční štěně - kříženec labradora a rotvajlera. Váží 45 kg a měří 60 cm. Miluje lidi a děti, je velmi mazlivý a přátelský. Je přátelský ke všem psům. Překypuje energií a potřebuje vycvičit.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Beth - rezervována

29. září 2018 v 17:52
Betynka je dvouletá fenka křížence bígla. Dostala se k nám po smrti majitelky, u níž žila celý život na dvorku. Beth má asi 12 kg, nicméně je velmi obézní, potřebuje zhubnout. K lidem i dětem je velmi přátelská, ke psům je zpočátku opatrná, poté také velmi přátelská.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Dag

29. července 2018 v 11:27
Dag je dvouletý kříženec boxera a labradora. Váží 27 kg a měří 60 cm v kohoutku. Dag je hravý, mazlivý a velmi poslušný pes. Má moc rád fenky, rád plave a chodí na procházky. Byl k nám odložen majitelem.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bobša - rezervována

9. července 2018 v 8:18
Bobša je asi tříletá fenka. Váží nyní 6 kg a měří v kohoutku 27 cm. Zřejmě kříženec jorkšhirka asi s pudlíkem. Jedno očičko má po starém neléčeném zánětu nebo úrazu. Bobša k nám přijela jako malý pejsek, ze kterého se vyklubala vysokobřezí fenka. Bobša je veselá, aktivní, moc hodná a přítulná fenečka, která miluje lidi a děti a ničemu živému neublíží.

Bobša porodila 15.7. 4 holčičky a 1 kluka. Štěňátka jsou velmi hravá a mazlivá. Velikostně budou v dospělosti do 10 kg.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lilka - rezervována

13. června 2018 v 7:54
Lilka je dvouletá fenka kříženka jorkšírka. Váží 4 kg a měří 30 cm v kohoutku. Odložila ji u nás majitelka spolu s Darou. Lilka je hodná, mazlivá, aktivní a veselá. Někdy zbytečně víc štěká. Když by šla na volno, může jí napadnout se vzdálit a neuposlechne, takže je třeba ji vodit na vodítku. Je zvyklá na malé děti.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kala

13. června 2018 v 7:51
Kala je malá kastrovaná kříženka, cca 1-2 roky stará. Váží 10 kg a měří 38 cm v kohoutku. Spolu s jejími 8 štěňátky byla odebrána z nevhodných podmínek. Kala již splnila své mateřské povinnosti a čeká na nového panička. Za svým pánem je odhodlána prokousat se čímkoli. O samotě musí být proto s jinými psy nebo v pobytové kleci. Touží však po člověku, který s ni bude pořád nebo ji bude brát všude s sebou. Je veselá a hravá, ráda plave.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Cid

8. června 2018 v 22:01
Cid je 4 letý kříženec. Váží 20 kg a měří 48cm v kohoutku. Jeho maminka je Kiwi (inzerovaná u nás) a tatínek kříženec bullteriéra. Cid je velmi aktivní a temperamentní. Miluje lidi, a děti může povalit radostí, ale neublíží. Projevuje se stále jako štěně. Cid je zvyklý na fenky, se psy zatím nevíme, v kontaktu byl jen s jedním - se svým otcem.

Nyní je u kamarádky původní majitelky, která ho odložila, čeká na přijetí k nám nebo vyhlíží adoptivní rodinu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kiwi

8. června 2018 v 21:49
Kiwi je 5 letá kastrovaná kříženka jezevčíka. Váží 10 kg a měří 38 cm v kohoutku. Je to hodná, veselá a stále aktivní psí holka. K lidem i dětem je velmi přátelská. Bez problému se snese s jinými psy i fenkami.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kulíšek - rezervovaný

6. června 2018 v 11:52
Kulíšek je asi dvouletý kříženeček. Váží 8 kg a měří 38 cm v kohoutku. Kulíšek je nesmírně vyděšený, plachý a nedůvěřivý. Bojí se naprosto všeho. Zřejmě proto, že předchozí majitelé jej, jen co vyrostl z roztomilých štěněcích let, zavřeli do sklepa, kde strávil dva roky života. Kulíšek neumí chodit na vodítku a jeho jediné řešení strachu je zalézt do co nejmenší škvírky a nikdy odtud nevylézt. Přijel k nám pokousaný od blech a samý dred. Vše je pro něj nové. Čeká ho dlouhá cesta než se svého strachu zbaví, ale už začal alespoň vrtět ocáskem, když ho hladím.
Kulíšek se v dočasné péči zlepšuje, stále strachy občas učůrne, ale venčí se hlavně venku, učí se na vodítku a je čím dál šikovnější. Vrtí ocáskem a přijde si pro pohlazení

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Osmáci

30. května 2018 v 8:24
Tito osmáci degu zůstali osamoceni v bytě, o jehož vystěhování rozhodlo město Pelhřimov. Ve dvou chatrných klecích bylo přes dvacet osmáků, bohužel nerozdělených podle pohlaví, po bytě jich běhalo několik dalších. Celkem jich bylo 25, ovšem většina samiček je březích a již se narodilo několik vrhů mláďat. Všichni osmáčci hledají nové domovy. Ideálně po dvou stejného pohlaví nebo k již sžité skupině stejného pohlaví. Někteří jsou plašší, ale žádní nekoušou. Jsou nenároční, krmíme je senem, trávou, zeleninou, směsí pro osmáky nebo činčily. Rádi běhají v kolečku a je velká legrace je pozorovat

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Borry

28. května 2018 v 8:49
Borry je dvouletý kříženec. Váží 14 kg a měří 45 cm v kohoutku. Borek se ze začátku hodně bál, nyní je z něj velký mazel a veselý skotačivý psík. Velmi dobře se snáší s ostatními psy a fenkami, jen do misky mu nikdo jiný nesmí strčit nos, misku by si bránil. Borry je poslední pejsek z množírny v Pozdatkach, a tak spoustu bežných věcí teprve poznává, třeba chůzi na vodítku. Malé děti viděl prvně v zivotě u nás, zpočátku se jich bál a nyní už si postupně zvyká. Starší děti neřeší. Na hospodářská zvířata je zvyklý. V bytě zpočátku značkuje, ale postupně se to zlepšuje.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Krajanka

28. května 2018 v 8:28
Krajanka je desetiletá kříženka kokršpaněla. Váží 17 kg, nicméně má nadváhu. Krajanka žila celý život se svým páníčkem, kterého mnozí považovali za podivína a ke Krajance se údajně nechoval hezky. Ona ležela do poslední chvíli vedle něho a nechtěla ho opustit. Následující měsíce strávila na místě, kde se o ní dobrovolnice staraly, ale nevěděly si s ní rady. Krajanka ze strachu a smutku na vše útočila, vrčela a ležela jen v koutě, kde se i vyměšovala. Měsíce ji nikdo nepohladil ani nevzal na procházku. A tak přijela k nám.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ritta

25. května 2018 v 11:20
Ritta je asi tříletá kastrovaná kříženka rotvajlera. Váží 33 kg a měří 53 cm v kohoutku. Ritta je naprosto pohodová psí holka, která bezmezně miluje lidi, hlazení a procházky. Radostí vám oblíže celý obličej. Výborně chodí na vodítku i na volno. Dobře vychází s vyrovnanými psy.

Byla odchycena dne 13.5.2018 společně se psem - oba menší kříženci rotvajlera. Pohybovali se kolem rybníků za čističkou odpadních vod v Pelhřimově.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Janinka - v léčení

21. dubna 2018 v 13:57
Janinka je malá čivavka. Přijali jsme ji ze špatných podmínek. Trpěla luxací pately a prodělala před několika dny operaci, aby mohla opět běhat. Nyní je v léčení, čeká ji minimálně měsíc uzdravování a poté rehabilitace. Janinka Zatím nepřijímá předadopční návštěvy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bambulka

11. dubna 2018 v 23:27
Bambulka je psí seniorka, je jí minimálně 10 let. Váží 15 kg a měří 50 cm v kohoutku. Je to klidná a hodná holčička, velmi vděčná a nenáročná. Nejvíce ožije na procházce, hlavně v lese, kde jí je dobře a procházky si moc užívá. Přála by si teplý pelíšek u hodných lidí, kde by mohla, zahrnuta láskou, prožit zbytek života. Snáší se bez problému se psy, má ráda děti. Odložila ji u nás majitelka.

Frenky

30. prosince 2017 v 0:09
Frenky byl vrácen z adopce z důvodu utíkání.

Frenky je asi osmiletý kříženec menšího vzrůstu, váží 12 kg. Je to klidný, mírně bojacný, ale hodný psík. V bytě je hodný, neštěká, nic neničí. Je kastrovaný.

Ares

11. listopadu 2017 v 22:40
Ares je tříletý kříženec severského plemene. Váží 29 kg a měří 56 cm v kohoutku. Ares hledá ZKUŠENÉHO, TRPĚLIVÉHO A DŮSLEDNÉHO majitele. Ares je velice aktivní kluk, rád běhá, tahá, k lidem, které si oblíbí je přátelský, Ares je bohužel dominantní a nevyrovnaný a potřebuje doopravdy zkušeného a aktivního majitele, aby mu dal pocit sebedůvěry a zároveň mu poskytl dostatek pohybu a ukázal mu meze. Ares je nevhodný k jiným zvířatům ( pod dohledem může být s fenkami ). Prosím pomozte klukovi se dostat do správných rukou. Potuloval se víc jak týden v chatové oblasti u Stráže v Pelhřimově. Paní se podařilo zavřít ho do zahrady, pak byl teprve možný odchyt. Bez čipu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Rex

11. srpna 2017 v 14:01
Rex je 9 letý kříženec německého ovčáka. Váží 35kg a měří 65cm v kohoutku. Celý život prožil s majitelkou bez domova u zahradního domku. Rexík Bojovník je vyrovnaný pes, je velmi mazlivý a oddaný. Rexík funguje perfektně i ve smečce psů, takže by jistě psího parťáka v nové rodině ocenil. Bohužel trpí dysplazií a artrózou pravého kyčelního kloubu a také sondylózou páteře - užívá kloubní výživu a další preparáty. Rex je v péči spřáteléného útulku v Křoví u Velké Bíteše.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Baryk

3. dubna 2016 v 22:45
Baryk se vrátil několikrát z adopce.

Baryk je asi šestiletý kříženec, téměř identický jako beagle Harriere. Váží 26 kg a měří 50 cm v kohoutku. Byl údajně nalezen uvázán u silnice mezi Kejžlicí a Čejovem. Baryk je milý pes, který se snese dobře se psy a neřeší hospodářská zvířata. Když je sám, tak je velmi smutný a vyje nebo štěká. Na delším vodítku chodí dobře, ale může chodit i na volno. Z povahy beagla Baryček zdědil všechny dobré vlastnosti - výbornou snášelivost ke psům, přátelskost k lidem a dětem včetně návštěv (vítací typ), hravost, ale také trochu lovecké pudy - v lese je nutné ho vodit na vodítku.

Pro více informací a fotek klikněte na "Celý článek".

Raf

23. února 2016 v 11:43
Raf je asi sedmiletý kříženec jezevčíka a rotwailera. Váží 17 kg a měří 39 cm v kohoutku. Byl odložen, bohužel velmi nepříjemným způsobem, kdy majitelé uvedli, že byl nalezen. Nicméně všeho dočasu, pravda se později dostavila.
Je to velmi radostný pes, miluje procházky, sníh, když mu hodím klacek, tak si ho radostně nese (aport nechápe, ale je šťastný, že mu člověk ten klacek jedenkrát hodil). K lidem je milý, mazlivý a celkem poslušný, na vodítku chodí dobře, pouze však do chvíle, kdy spatří jiné zvíře. Ke psům a velkým fenám se chová dominantně, prakticky okamžitě jde do konfliktu. Malé feny má rád. Je schopný bezproblémového soužití s domácí kočkou/kocourem. Nemá rád některé ošetřování, začne vrčet a bez košíku by kousl - zřejmě se bojí. Je zvyklý v bytě, má perfektní hygienické návyky. Raději pro zkušeného chovatele, výhradně ke starším dětem.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Reb

8. září 2015 v 8:13
Reb je mladý kříženec jezevčíka a rotvajlera. Váží 18 kg a měří 40 cm v kohoutku. Zůstal v opuštěném domě, kde původně žil s asociálem, rotvailerem a několika jezevčíky. Jeho majitel byl v exekuci vystěhován, některé psy rozdal, rotvailer se mu boužel oběsil na řetězu z okna a Reb v domě zůstal. Sousedé ho chodili krmit, házeli mu krmivo rozbitým sklem ve dveřích. Reb se trochu bojí, a tak nové lidi zastrašuje výhružným vrčením a zkouší různá dominantní gesta. Po delším soužití je milý, vítací a jen mírně nedůvěřivý. Je vhodný ke zkušenému, klidnému chovateli, který bude pozvolna pracovat na získání Rebovi důvěry. Nevhodný k dětem, se psy a fenami se snese dobře. Reb dobře chodí na vodítku, miluje procházky. Reb je v péči spřáteléného útulku v Křoví u Velké Bíteše.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bobík Marley

2. prosince 2014 v 9:38
Marley je asi čtyřletý kastrovaný pes, kříženec čivavy a pinče.Váží necelých 5 kg a měří 25 cm v kohoutku. Marlyho povaha je stále plachá a bázlivá, má raději ženy, mužů se bojí. Zvyklý žít na zahradě i v bytě. Venčí se na vodítku, netáhne, drží se u člověka. Je zvyklý na jiné psy, děti, kočky i hospodářská zvířata. Doma je hodný, venku hlídá. Marley pochází z množírny, odkud si ho koupil člověk, který o problematice množíren neměl informace. Pejsek byl nadopován sedativy - poté, co sedace odezněla, majitel zjistil, že pejsek je velmi plachý, nenechá si na sebe sáhnout, pobíhá splašeně sem a tam a kouše. Pejska zavřel do kotelny a obrátil se na nás s prosbou o odchyt a umístění do našeho azylu. Typický případ - množírna a o problematice nedostatečně informovaný zákazník. Množírna v obci Habřina v Královéhohradeckém kraji.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama