Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Psi k adopci

Pluto

Včera v 9:46
Pluto je asi půlroční štěňátko, zřejmě kříženec flat retrívra. Váží kolem 20 kg. Je to velmi veselý, hravý a přátelský pes. Miluje lidi, děti, pohyb, společnost a hlavně svého pána. Ve smečce psů je naprosto bezproblémový. Pluto je vhodný pro aktivní majitele, kteří ho budou milovat a nikdy ho neopustí.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Sorbi

4. prosince 2018 v 12:45
Sorbi je 11 letý kříženec. Váží 35 kg. Ke svému člověku se rychle naváže a bude oddaným a věrným parťákem. Svou zahradu jistě spolehlivě ohlídá a nezvaného hosta uvítá štěkáním. Má moc rád procházky, na delším vodítku chodí pěkně. Dobře se snáší s fenkami, psy budeme teprve zjišťovat. Není vhodný k úplně malým dětem (vzhledem ke své velikosti). Je zvyklý na pobyt na zahradě se zateplenou boudou. Byl k nám odložen majiteli ještě s fenečkou Tajný z důvodu stěhování.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Tajný

4. prosince 2018 v 12:41
Tajný je 8 letá kříženka. Váží 10 kg. Je to akční, hodná, mazlivá a milá fenečka. S jinými psy je nekonfliktní. Je zvyklá na děti. Dosud byla zvyklá žít trvale venku na zahradě, ale je vhodná spíše k pobytu doma. Srst je třeba ji pravidelně udržovat. Byla k nám odložena spolu se psem Sorbonem z důvodu stěhování.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bonna

30. listopadu 2018 v 7:07
Bonna je kastrovaná čtyřletá kříženka labradora. Váží 20 kg a měří 50 cm v kohoutku. Odložila ji u nás majitelka, která ji měla z útulku. Je to naprosto bezproblémová, pohodová a milá holka. Je aktivní a má ráda procházky a blbnutí. K lidem i dětem přátelská. S jinými psy vychází. Zvyklá v bytě, kde se chová slušně.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kit - v léčení

28. listopadu 2018 v 9:57
Kit je osmiletý kříženec malého vzrůstu, váží 8 kg. Je to velmi klidný a mazlivý pes. Je snášenlivý se psy i s kočkami. Na procházkách chodí hezky u nohy. Nevyžaduje dlouhé procházky, ideálně ke starším lidem. Je čistotný. O samotě štěká. Kita čeká vyšetření, má nádor na ocase.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Daggí

28. listopadu 2018 v 9:54
Daggí je asi tříletý kříženec. Váží 10 kg - zatím trpí podvýživou. Byl nalezen 22. 11. 2018 s fenkou Barkou pobíhající po Pelhřimově za Agrostrojem. Daggí je vyjímečný pes. Přes všechno špatné, co mu člověk provedl, touží po jeho společnosti, chce se tulit, hladit, mazlit, chovat. Ke psům je submisivní, k lidem i dětem přátelský. Na vodítku se zatím malinko motá, ale to se naučí.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Barka

28. listopadu 2018 v 9:44
Barka je asi roční kříženec jezevčíka. Váží 10 kg a měří 35 cm v kohoutku. Byla nalezena 22. 11. 2018 s Daggím pobíhající po Pelhřimově za Agrostrojem. Je to bezproblémová fenka, veselá, aktivní, milá. Má ráda lidi, děti i jiné psy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Arya

22. listopadu 2018 v 16:01
Arya je asi 8 měsíční kříženka německého ovčáka a labradora. Váží 25 kg a měří 58 cm v kohoutku. Je to velmi hravá, temperamentní a umazlená fenečka. Zvyklá na děti, jiné psy. Byla odchycena 22. 11. 2018 v Pelhřimově mezi Kauflandem a sídlištěm Osvobození.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Buchárek

4. listopadu 2018 v 16:49
Buchárek je 6 letý kříženec rhodéského ridgebacka. Váží 40 kg a měří 70 cm v kohoutku. Je to velmi klidný, hodný a mazlivý pes. Miluje dlouhé procházky - potřebuje dostatek pohybu. Je zvyklý doma. Zpočátku snáší hůře samotu. Bylo by mu dobře s fenečkou nebo vyrovnaným psem. Se psy je bezproblémový. K lidem i dětem je bezmezně přátelský.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Teddy

4. listopadu 2018 v 16:46
Teddy je 9 letý kříženec německého ovčáka. Váží 40 kg a měří 65 cm v kohoutku. Teddík je pes, kterého jeho předchozí pán hodně zanedbál a po 9 letech odložil ze strachu o děti. Teddík má svůj osobitý styl - střídá vrčení a hučení prakticky na každou situaci. Radostně nás rano vítá, mává ocasem a vrčí. Vrčí, když mu dáváme voditko, protože se těší na procházku. Vrčí, protože se mu nelíbí, že mu vytahuji uvolněné linající chlupy. Je zvyklý venku i v bytě. Nic neničí, má hygienické návyky. Přišel k nám s nadváhou, hodně kulhal a měl zanedbanou srst. Dostává kloubní výživu a je to znát. Teddík je vhodný spíše pro starší lidi jako společník při práci okolo domku nebo chalupy nebo i do rodiny se staršími ukázněnými dětmi.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Danda

1. listopadu 2018 v 12:52
Danda je fena křížence německého ovčáka, váží 50 kg a jsou jí 3 roky. K lidem i jiným psům je velmi přátelská. Je to stále takové štěně hravé. Danda je velmi závislá na svém člověku, je nerada někde zavřená či přivázaná, hodí se na větší zahradu s procházkami a výcvikem. Když zůstane sama na zahradě je hodná, nemá sklony k útěkům. Na vodítku tahá, zatím trénuje na stopovačce.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Glorie a její štěňátka - budou k adopci

29. října 2018 v 20:19
V pátek, dne 9. 11. 2018, porodila Glorinka 8 štěňátek.

Glorie je asi roční plašší fenečka, která byla nalezena u Stráže v Pelhřimově. Je ve vysokém stádiu březosti. Brzy více informací.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek ".

Maxx

16. října 2018 v 14:34
Maxx je zhruba roční kříženec. Váží kolem 20 kg. Maxxík je hravý, veselý, aktivní a mazlivý pes. Miluje pohyb, lidi, děti. K fenkám je přátelský, na psy se snaží si vyskakovat a provokuje je, ale jde s ním v tomhle směru skvěle pracovat. Umí základní povely a je poslušný. Pomalu se také zlepšuje v chůzi na vodítku. Maxxík bude výborný parťák do aktivní rodiny.

Maxx byl odchycený 16. 10. 2018 v Komorovicích, kde se potuloval ve firemním areálu. Nikdo se o něj nepřihlásil.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bobeš

12. října 2018 v 6:13
Bobeš je jezevčí senior, má asi 13 let a váží 10 kg. Je to velmi klidný a mazlivý pejsek. Je nekonfliktní se psy a nevadí mu děti. Doma je čistotný a hodný.

Bobeš byl nalezený 9. 10. 2018 v lese u Kamenice nad Lipou.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Akéla

11. října 2018 v 10:06
Akéla je kastrovaná kříženka labradora. Je jí asi 7 let a váží 35 kg. Je to velmi přátelská fenka, hodná, milá, klidná a mazlivá. Má ráda děti i jiné psy. Ke kočkám není vhodná. Na vodítku jí to zatím úplně nejde, ale rychle se učí. Doma je potichu a nic neničí. Má trochu obavy z opuštění, špatně snáší uvazování venku nebo jízdu autem, není jednoduché ji do auta dostat, ale to se za chvilku poddá. Vhodná i ke starším lidem jako nenáročná společnice.

Akéla byla nalezena dne 7. 10. 2018 v obci Březová u Uherského Brodu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lilka - rezervována

13. června 2018 v 7:54
Lilka je dvouletá fenka kříženka jorkšírka. Váží 4 kg a měří 30 cm v kohoutku. Odložila ji u nás majitelka spolu s Darou. Lilka je hodná, mazlivá, aktivní a veselá. Někdy zbytečně víc štěká. Když by šla na volno, může jí napadnout se vzdálit a neuposlechne, takže je třeba ji vodit na vodítku. Je zvyklá na malé děti.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kiwi

8. června 2018 v 21:49
Kiwi je 5 letá kastrovaná kříženka jezevčíka. Váží 10 kg a měří 38 cm v kohoutku. Je to hodná, veselá a stále aktivní psí holka. K lidem i dětem je velmi přátelská. Bez problému se snese s jinými psy i fenkami.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Osmáci

30. května 2018 v 8:24
Tito osmáci degu zůstali osamoceni v bytě, o jehož vystěhování rozhodlo město Pelhřimov. Ve dvou chatrných klecích bylo přes dvacet osmáků, bohužel nerozdělených podle pohlaví, po bytě jich běhalo několik dalších. Celkem jich bylo 25, ovšem většina samiček je březích a již se narodilo několik vrhů mláďat. Všichni osmáčci hledají nové domovy. Ideálně po dvou stejného pohlaví nebo k již sžité skupině stejného pohlaví. Někteří jsou plašší, ale žádní nekoušou. Jsou nenároční, krmíme je senem, trávou, zeleninou, směsí pro osmáky nebo činčily. Rádi běhají v kolečku a je velká legrace je pozorovat

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Borry

28. května 2018 v 8:49
Borry je dvouletý kříženec. Váží 14 kg a měří 45 cm v kohoutku. Borek se ze začátku hodně bál, nyní je z něj velký mazel a veselý skotačivý psík. Velmi dobře se snáší s ostatními psy a fenkami, jen do misky mu nikdo jiný nesmí strčit nos, misku by si bránil. Borry je poslední pejsek z množírny v Pozdatkach, a tak spoustu bežných věcí teprve poznává, třeba chůzi na vodítku. Malé děti viděl prvně v zivotě u nás, zpočátku se jich bál a nyní už si postupně zvyká. Starší děti neřeší. Na hospodářská zvířata je zvyklý. V bytě zpočátku značkuje, ale postupně se to zlepšuje.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Krajanka

28. května 2018 v 8:28
Krajanka je desetiletá kříženka kokršpaněla. Váží 17 kg, nicméně má nadváhu. Krajanka žila celý život se svým páníčkem, kterého mnozí považovali za podivína a ke Krajance se údajně nechoval hezky. Ona ležela do poslední chvíli vedle něho a nechtěla ho opustit. Následující měsíce strávila na místě, kde se o ní dobrovolnice staraly, ale nevěděly si s ní rady. Krajanka ze strachu a smutku na vše útočila, vrčela a ležela jen v koutě, kde se i vyměšovala. Měsíce ji nikdo nepohladil ani nevzal na procházku. A tak přijela k nám.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ritta

25. května 2018 v 11:20
Ritta byla vrácena z adopce, jelikož se nesžila s novými majiteli.

Ritta je asi tříletá kastrovaná kříženka rotvajlera. Váží 33 kg a měří 53 cm v kohoutku. Ritta je naprosto pohodová psí holka, která bezmezně miluje lidi, hlazení a procházky. Radostí vám oblíže celý obličej. Výborně chodí na vodítku i na volno. Dobře vychází s vyrovnanými psy.

Byla odchycena dne 13.5.2018 společně se psem - oba menší kříženci rotvajlera. Pohybovali se kolem rybníků za čističkou odpadních vod v Pelhřimově.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Janinka - v léčení

21. dubna 2018 v 13:57
Janinka je malá čivavka. Přijali jsme ji ze špatných podmínek. Trpěla luxací pately obou zadních nožek. Zatím absolvovala operaci jedné nožky, po Novém roce ji čeká operace druhé nožky a následná rehabilitace. Janinka zatím nepřijímá předadopční návštěvy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bambulka

11. dubna 2018 v 23:27
Bambulka je psí seniorka, je jí minimálně 10 let. Váží 15 kg a měří 50 cm v kohoutku. Je to klidná a hodná holčička, velmi vděčná a nenáročná. Nejvíce ožije na procházce, hlavně v lese, kde jí je dobře a procházky si moc užívá. Přála by si teplý pelíšek u hodných lidí, kde by mohla, zahrnuta láskou, prožit zbytek života. Snáší se bez problému se psy, má ráda děti. Odložila ji u nás majitelka.

Frenky

30. prosince 2017 v 0:09
Frenky byl vrácen z adopce z důvodu utíkání.

Frenky je asi osmiletý kříženec menšího vzrůstu, váží 12 kg. Je to klidný, mírně bojacný, ale hodný psík. V bytě je hodný, neštěká, nic neničí. Je kastrovaný.

Ares

11. listopadu 2017 v 22:40
Ares je tříletý kříženec severského plemene. Váží 29 kg a měří 56 cm v kohoutku. Ares hledá ZKUŠENÉHO, TRPĚLIVÉHO A DŮSLEDNÉHO majitele. Ares je velice aktivní kluk, rád běhá, tahá, k lidem, které si oblíbí je přátelský, Ares je bohužel dominantní a nevyrovnaný a potřebuje doopravdy zkušeného a aktivního majitele, aby mu dal pocit sebedůvěry a zároveň mu poskytl dostatek pohybu a ukázal mu meze. Ares je nevhodný k jiným zvířatům ( pod dohledem může být s fenkami ). Prosím pomozte klukovi se dostat do správných rukou. Potuloval se víc jak týden v chatové oblasti u Stráže v Pelhřimově. Paní se podařilo zavřít ho do zahrady, pak byl teprve možný odchyt. Bez čipu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama