Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
volejte na číslo 604 835 371,
nebo na číslo 565 381 244.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!

Psi k adopci

Dara

13. června 2018 v 7:55
Dara je sedmiletá kříženka. Váží 15 kg a měří 45 cm v kohoutku. Dara je naprosto bezproblémová, hodná, mazlivá a vděčná. Odložila ji k nám majitelka spolu s Lilkou.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Lilka

13. června 2018 v 7:54
Lilka je dvouletá fenka kříženka jorkšírka. Váží 7 kg a měří 30 cm v kohoutuk. Odložila ji u nás majitelka spolu s Darou. Lilka je hodná, mazlivá, aktivní a veselá. Někdy zbytečně víc štěká.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Šmudl

13. června 2018 v 7:52
Šmudl je asi 3 letý kříženec. Váží 10 kg a měří 30 cm v kohoutku. Je velmi mazlivý, poslušný, krásně chodí na vodítku. Zřejmě není zvyklý na delší procházky, takže mu stačí i kratší - byl by tedy vhodný i ke starším lidem. Ke psům je snášenlivý, kočičky nevíme, ale nepředpokládám problém.

Šmudl byl nalezen v Ústrašíně.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Chala a její štěňátka

13. června 2018 v 7:51
Chala je malá kříženka. Váží 10 kg a měří 38 cm v kohoutku. Spolu s jejími 8 štěňátky byla odebrána z nevhodných podmínek. Štěňátka budou k odběru ve věku 8 týdnů, tj na přelomu července a srpna.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Blesk

13. června 2018 v 7:49
Blesk je 7 měsíční kříženec, zřejmě ovčáka a retrívra. Váží 32 kg a měří 60 cm v kohoutku. Blesk je hravý a veselý pes, pěkně chodí na vodítku. Miluje lidi a děti, je hodný, mazlivý. Ke psům a fenkám se chová přátelsky.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Cid

8. června 2018 v 22:01
Cid je 4 letý kříženec. Váží 20 kg a měří 48cm v kohoutku. Jeho maminka je Kiwi (inzerovaná u nás) a tatínek kříženec bullteriéra. Cid je velmi aktivní a temperamentní. Miluje lidi, a děti může povalit radostí, ale neublíží. Projevuje se stále jako štěně. Cid je zvyklý na fenky, se psy zatím nevíme, v kontaktu byl jen s jedním - se svým otcem.

Nyní je u kamarádky původní majitelky, která ho odložila, čeká na přijetí k nám nebo vyhlíží adoptivní rodinu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kiwi

8. června 2018 v 21:49
Kiwi je 5 letá kříženka jezevčíka. Váží 10 kg a měří 38 cm v kohoutku. Je to hodná, veselá a stále aktivní psí holka. K lidem i dětem je velmi přátelská. Bez problému se snese s jinými psy i fenkami. Nyní žije v kotci, kde se jí vůbec nelíbí.

Nyní je u kamarádky původní majitelky, která ji odložila, čeká na přijetí k nám nebo vyhlíží adoptivní rodinu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Nessmie

8. června 2018 v 21:46
Nessmie je 4 letá kříženka. Váží 14 kg a měří 45 cm v kohoutku. Její maminka je Kiwi (také u nás) a tatínek kříženec bullteriéra. Ness je aktivní, veselá a hodná fenečka. Žije zatím v kotci, kde se jí nelíbí, potřebuje vylítat, být s páníčkem a užívat si života. Malé díte může povalit, ale nic neudělá. Zvyklá na feny i psy.

Nyní je u kamarádky původní majitelky, která ji odložila, čeká na přijetí k nám nebo vyhlíží adoptivní rodinu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Kulíšek

6. června 2018 v 11:52
Kulíšek je asi dvouletý kříženeček. Váží 8 kg a měří 38 cm v kohoutku. Kulíšek je nesmírně vyděšený, plachý a nedůvěřivý. Bojí se naprosto všeho. Zřejmě proto, že předchozí majitelé jej, jen co vyrostl z roztomilých štěněcích let, zavřeli do sklepa, kde strávil dva roky života. Kulíšek neumí chodit na vodítku a jeho jediné řešení strachu je zalézt do co nejmenší škvírky a nikdy odtud nevylézt. Přijel k nám pokousaný od blech a samý dred. Vše je pro něj nové. Čeká ho dlouhá cesta než se svého strachu zbaví, ale už začal alespoň vrtět ocáskem, když ho hladím.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Osmáci

30. května 2018 v 8:24
Tito osmáci degu zůstali osamoceni v bytě, o jehož vystěhování rozhodlo město Pelhřimov. Ve dvou chatrných klecích bylo přes dvacet osmáků, bohužel nerozdělených podle pohlaví, po bytě jich běhalo několik dalších. Celkem jich bylo 25, ovšem většina samiček je březích a již se narodilo několik vrhů mláďat. Všichni osmáčci hledají nové domovy. Ideálně po dvou stejného pohlaví nebo k již sžité skupině stejného pohlaví. Někteří jsou plašší, ale žádní nekoušou. Jsou nenároční, krmíme je senem, trávou, zeleninou, směsí pro osmáky nebo činčily. Rádi běhají v kolečku a je velká legrace je pozorovat

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Buffy

29. května 2018 v 12:35
Buffy je asi tříletá kříženka. Váží 25 kg a měří 56 cm v kohoutku. Je velmi přátelská, k lidem, dětem, i k jiným psům. Kočičky si jen očuchá a jde od nich. Je veselá a poskakující jak štěňátko. Určitě by potřebovala aktivnější rodinu, miluje pohyb a aktivitu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Spaiky

28. května 2018 v 8:58
Spaiky je tříletý kříženec bull plemene. Váží 15 kg (musí přibrat) a měří 45 cm v kohoutku. Jeho majitel se ho před časem ujal, když byl bez domova. Nyní by mu rád našel nový domov, kde by měl více pohybu a aktivit. Spaiky je aktivní a veselý pes. Je bezkonfliktní k jiným psům, zvyklý na kočky. K lidem a dětem přátelský. V bytě je čistotný, nic neničí a dobře zvládá samotu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Borry

28. května 2018 v 8:49
Borry je dvouletý kříženec. Váží 14 kg a měří 45 cm v kohoutku. Borek se ze začátku hodně bál, nyní je z něj velký mazel a veselý skotačivý psík. Velmi dobře se snáší s ostatními psy a fenkami, jen do misky mu nikdo jiný nesmí strčit nos, misku by si bránil. Borry je poslední pejsek z množírny v Pozdatkach, a tak spoustu bežných věcí teprve poznává, třeba chůzi na vodítku. Malé děti viděl prvně v zivotě u nás, zpočátku se jich bál a nyní už si postupně zvyká. Starší děti neřeší. Na hospodářská zvířata je zvyklý. V bytě zpočátku značkuje, ale postupně se to zlepšuje.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Benk

28. května 2018 v 8:44
Benk je dvouletý kříženec. Váží 20 kg aměří 47 cm, v kohoutku. Benk si u nás během krátké chvíle zvykl a je z něj štastný pes. Výborně vychází se psy, naučil se dobře chodit na delším vodítku a když se utahá, je schopný chodit i u nohy. Umí spoustu povelů a za pamlsek se jich klidně ještě spoustu naučí. Ve vnitřním kotci je s fenečkou - nic tam neničí, neštěká a má velmi dobré hygienické návyky. Odložila ho u nás majitelka z důvodu nedostatku času.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Karin - rezervovaná

28. května 2018 v 8:36
Karinka je asi pětiletá kříženka jezevčíka. Váží 9 kg a měří 40 cm v kohoutku. Karin je klidná, hodná a přátelská fenka, má ráda spíše svůj klid. přijela k nám ze špatných podmínek. Je vhodná k dětem, které má obzvlášť ráda. Bez problému se zařadila do smečky, jen občas ohrne čumáček, když ji někdo naruší prostor. Malá hospodářská zvířata zatím zkouší lovit. V bytě je čistotná, nic neničí, umí být sama.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Benita - rezervovaná

28. května 2018 v 8:31
Benita je asi tříletá kříženka jezevčíka. Váží 12 kg a měří 38 cm v kohoutku. Benitka je klidná, hodná a přátelská fenka, ale venku se ráda vydovádí s klacíkem. Snese se velmi dobře ve smečce psů i fenek. Je vhodná k dětem i jiným zvířatům. V bytě je čistotná, nic neničí, umí být sama.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Krajanka

28. května 2018 v 8:28
Krajanka je desetiletá kříženka kokršpaněla. Váží 17 kg, nicméně má nadváhu. Krajanka žila celý život se svým páníčkem, kterého mnozí považovali za podivína a ke Krajance se údajně nechoval hezky. Ona ležela do poslední chvíli vedle něho a nechtěla ho opustit. Následující měsíce strávila na místě, kde se o ní dobrovolnice staraly, ale nevěděly si s ní rady. Krajanka ze strachu a smutku na vše útočila, vrčela a ležela jen v koutě, kde se i vyměšovala. Měsíce ji nikdo nepohladil ani nevzal na procházku. A tak přijela k nám.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ritta

25. května 2018 v 11:20
Ritta je asi roční kříženka rotvajlera. Váží 33 kg a měří 60 cm v kohoutku. Ritta je naprosto pohodová psí holka, která bezmezně miluje lidi, hlazení a procházky. Radostí vám oblíže celý obličej. Výborně chodí na vodítku i na volno. Dobře vychází s vyrovnanými psy. V oku má zvětšenou hardyho žlázu - čeká na operativní odstranění.

Byla odchycena dne 13.5.2018 společně se psem - oba menší kříženci rotvajlera. Pohybovali se kolem rybníků za čističkou odpadních vod v Pelhřimově.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ťapík

22. května 2018 v 12:19
Ťapík je kříženeček s šedou bradičkou, ale podle zoubků je to velmi mladý pes - do dvou let věku. Váží 10 kg a měří 42 cm v kohoutku. Je velmi mazlivý a hodný. Krásně chodí na vodítku, ale v novém prostředí je schopen zdolavat vysoké ploty a chodit po střeše.

Ťapík zakempoval začátkem května 2018 v Rynárci u domu s hárající fenou. Je pokousaný od odstatních psů, ale již se mu to pěkně hojí.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ronald

22. května 2018 v 11:06
Ronald je asi roční kastrovaný kříženec rotvajlera. Váží 33 kg a měří 60 cm v kohoutku. Je to velmi aktivní, hravý a optimistický pes. Je čistotný a zvyklý na zahradě a v bytě. Miluje lidi, pohyb, hru, vodu... S ostatními psy a fenkami je přátelský, drobna hospodářská zvířata chápe jako kořist.

Byl odchycen dne 13.5.2018 společně s fenkou - oba menší kříženci rotvajlera. Pohybovali se kolem rybníků za čističkou odpadních vod v Pelhřimově.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Karambol

22. května 2018 v 10:59
Karambol je asi pětiletý kocourek, který byl nalezen sražený autem u Pelhřimova. Měl na obou stranách přeraženou spodní čelist. U nás absolvoval operaci čelisti a kastraci. Nyní je v léčbě.

Karambolek se pozvolna zotavuje, dlouhé týdny nechtěl přijímat potravu a vodu a byl apatický. Nyní již opět přichází k chuti k jídlu i k životu. Operace se s odstupem času jeví jako velmi zdařilá.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Popelka a její koťátka - Preclík, Pepsi, Princ, Pralinka, Prcek

21. dubna 2018 v 14:28
Popelka byla nalezená březí v průmyslové zóně v Pelhřimově. Porodila 6 koťátek. Některá jsou černá a některá modrošedá.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek ".

Janinka - v léčení

21. dubna 2018 v 13:57
Janinka je malá čivavka. Přijali jsme ji ze špatných podmínek. Trpěla luxací pately a prodělala před několika dny operaci, aby mohla opět běhat. Nyní je v léčení, čeká ji minimálně měsíc uzdravování a poté rehabilitace. Janinka Zatím nepřijímá předadopční návštěvy.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Bambulka

11. dubna 2018 v 23:27
Bambulka je psí seniorka, je jí minimálně 10 let. Váží 15 kg a měří 50 cm v kohoutku. Je to klidná a hodná holčička, velmi vděčná a nenáročná. Nejvíce ožije na procházce, hlavně v lese, kde jí je dobře a procházky si moc užívá. Přála by si teplý pelíšek u hodných lidí, kde by mohla, zahrnuta láskou, prožit zbytek života. Snáší se bez problému se psy, má ráda děti. Odložila ji u nás majitelka.

Lada

11. dubna 2018 v 22:39
Laduška je cca desetiměsíční fenka, zřejmě kříženka ohaře a labradora. Má velmi přátelskou povahu k lidem i dětem. Snese jiné psy i feny. Je temperamentní, hravá a veselá. Lada má v sobě velmi silné lovecké pudy, zatím nemůže chodit po lese na volno a má zálusk na naše hospodářská zvířata. Určitě potřebuje páníčky co se jí budou věnovat, potřebuje hodně pohybu.

Lada byla nalezena u Pelhřimova - pobíhala po silnici.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
 
 

Reklama