Vítáme Vás na stránkách Azylu dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
nás kontaktujte na e-mailu
psnoha@seznam.cz

Podmínky adopce

Podmínky adopce

21. července 2012 v 12:02
Podmínky adopce
  1. Při první návštěvě v našem azylu se s Vámi vybraným psem seznámíte a vezmete jej na krátkou procházku. Pro první návštěvu si vyhraďte, prosím, alespoň 30 min času.
  2. Při druhé návštěvě s Vámi uzavřeme smlouvu (formulář smlouvy) a předáme Vám řádně naočkovaného a pravidelně odčervovaného psa spolu s očkovacím průkazem. Uhradíte 600 Kč, které představují přípěvek na provoz azylu, v případě kastrace, která byla provedena během pobytu psa v našem azylu, ještě příspěvek na kastraci - tj. 900 Kč u feny, 700 Kč u psa. Při podpisu smlouvy je nutné, abyste prokázali Vaši totožnost.
  3. Při převzetí musí osvojitel psa vybavit obojkem nebo postrojem s voděodolným štítkem s telefonním číslem osvojitele, zcela nevyhovující jsou šroubovací patronky (psi je ztrácí). Psa si osvojitel odvede na vlastním vodítku.
  4. Veškerá další práva a povinnosti vyplývají z uvedené smlouvy. Smlouvu lze na základě vzájemné dohody upravit a přizpůsobit individuálním případům.

Podmínky vrácení zatoulaného psa majiteli
  1. Majitel musí předložit očkovací průkaz psa, prokázat svoji totožnost a popsat situaci posledního kontaktu se svým psem před jeho únikem a uhradit náklady, které azylu vznikly s souvislisti s přijetím a péčí o psa.
  2. Pes se navrací proti podpisu na předávacím formuláři.
  3. V případě zjevného podezření na zanedbání péče nebo týrání psa má azyl nárok na kontroly analogicky jako při adopci.
  4. Pokud byl zatoulaný pes zraněný a bylo nezbytné poskytnout veterinární péči, hradí vynaložené náklady přesahující vstupní poplatek majitel.
 
 

Reklama