Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Jiné

Andy

5. července 2018 v 16:45
Andy zůstavá, kde je - pán se dal do důsledné výchovy, dopřává Andymu víc pohybu a vše se urovnalo.

Andy je tříletý pes border kolie. Váží 20 kg a měří 50 cm v kohoutku. Andy je velmi aktivní pes, který chce pracovat, běhat - zkrátka zaměstnat tělo i hlavu. Potřebuje jasné vedení, výcvik a stanovení hranic. Jinak může být nervózní a mít nepřiměřené reakce, jako vrčení nebo ohánění se při manipulaci. Je zvyklý na děti, pobyt venku, ovce, běhání u koloběžky, procházky. Zatím je u majitele, v jehož možnostech není Andymu poskytnout vše výše uvedené.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Scott

29. prosince 2017 v 23:45
Scott zůstává nakonec u své původní majitelky, podařilo se jí vyřešit situaci.

Scottík je tříletý kastrovaný kříženec amerického stafordshirského teriéra. Je zvyklý žít v bytě, kde je čistotný a nic neničí. Zvyklý na soužití s jinými psy. Má rád fenky, staré a malé psy. Problém má pouze s mladými, velkými psy, kteří na něj doráží a on si to nenechá líbit. K lidem naprosto bezproblémový, zvládá jakoukoliv manipulaci, k dětem také mazel, venku chodí na volno, je dobře ovladatelný. Scott čeká v péči své majitelky, která se o něj již dále nemůže starat.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Terynka - hledá domov - čeká na přijetí

9. června 2017 v 9:32
Terynka našla domov před přijetím k nám :)

Terynka je jedenáctiletá kříženka. Umřela jí panička a tak hledá nový domov. Je hodná a dobře se snáší s ostatními zvířátky a psy a fenečkami. Je zvyklá na děti.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Labradorka a labrador v nouzi

31. října 2016 v 23:52
Našli domov.

Asi šestiletí labradoři hledají urychleně alespoň dočasný azyl nebo trvalý domov. Majitelé se dostali do komplikované situace a psi mohou mít pouze na WC.
Fena je hnědě zbarvená s pálením, kastrovaná, poslouchá na základní povely, milá, hodná, klidná, vhodná i do bytu. Pes je černý s bílou náprsenkou, vytrvalý aportér, energický a živý. Oba zvyklí na zahradě u domu.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Majky

24. září 2016 v 21:19
Majitel si prozatím rozhodl pro důsledný výcvik a tím o pokus o zvládnutí Majkyho, aby si ho mohl ponechat :)

Majky je dvouletý pejsek - kříženec labutěnky. Je zvyklý v bytě, ale potřebuje důslednou výchovu, protože má některé nepěkné manýry - např. vrčí, pokud se někdo blíží k jeho misce. Majky zatím čeká u stávájícího majitele, který ho kvůli nezvládnutí hodlá odložit k nám.

Pro další foto klikněte na "Celý článek".

Míša

14. května 2016 v 13:29
Míša našel nový domov ještě před přijetím do našeho azylu :)

Míša je dvouletý ovčák - německý křížený s belgickým, žije u staré paní na řetězu. Je velmi hravý a aktivní. Chybí mu výchova a pohyb. Na řetězu se mu samozřejmě nelíbí a moc by potřeboval páníčka, který se mu bude věnovat. Bohužel nemáme zatím fotku, na první fotce je jeho maminka, který je prý velmi podobný, na dalších dvou když byl malinký.

Jakub

4. března 2016 v 22:50
Jakub má domov :)

Jakuba jsme předali do péče sdružení Buldočí naděje, které se specializuje a podobné rasy a jejich křížence. pro zájemce o osvojení možnopředat kontakt :)
Jakub je asi šestiletý kříženec mopse s griffonkem. Je kastroavný. Váží 12 kg, ale má velkou nadváhu, měří cca 35 cm v kohoutku. Je klidný, velmi hodný, vhodný k čemukoliv živému.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Fifina

24. srpna 2015 v 16:30
Majitelé Fifi nás požádali o inzerci, v průběhu času ji darovali příbuzné.

Fifi je dvouletá kastrovaná menší kříženka labradora. Je to milá, hodná a hravá holčička o kterou se už její panička nemůže starat a hledá ji nový domov. Je kamarádská se všemi lidmi i dětmi, ale kočičku ráda prožene a je nevhodná k menším hospodářským zvířatům. S jinými psy nemá problém, chce si hrát. Je zvyklá bydlet na uzavřené verandě zatím u původní majitelky, kde má svoje místo a boudu, ale jistě ocení teplý pelíšek doma. Fifi čeká na přijetí k nám.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Labrador v nouzi

9. června 2015 v 22:18
Labrador našel domov :)

Pejsek zůstal na pozemku zakoupeném v exekuci, krmí jej sousedé, ale je dlouhé dny sám na řetězu.

Jedná se o 5-6 letého černého labradora. Je milý, přítulný. Slyší na základní povely: Sedni, dej pac, do boudy, k noze. Zvyklý na děti i na dospělé a kočky.

Bez problémů reaguje na nové lidi, sice je ostražitý, ale hodný. Pravděpodobně byl uvázaný celý život na řetězu, takže nepohrdne určitě zahradou.

Případní zájemci mne mohou kontaktovat buď na mobilu 608480072, nebo na emailu hana.sutova@gmail.com

Rex von Belgie

9. května 2015 v 21:16
Současní majitelé vyřešili prostorový a časový problém a proto u nich Rexík může zůstat natrvalo :)

Rexík je asi tříletý kříženec belgického ovčáka. Váží cca 15 kg. Současní páníčci se ho ujali, když se jeho původní majitelé odstěhovali a Rexe zanechali samotného napospas na zahradě. Bohužel si ho však nemohou nechat natrvalo, a tak dokud nenajde domov, poskytli mu alespoň místo v kotci. Pejsek má teď plnou mističku, denně procházky, ale jinak je celý den v kotci, kde se mu samozřejmě nelíbí. Je to velmi aktivní a temperamentní pes, zvyklý na celodenní pobyt venku. Hledá se mu rodina, která mu dopřeje hodně pohybu, zahrádku a třeba i nějaké sportovní vyžití či výcvik poslušnosti. Jinak je to obrovský mazel, bezproblémový, poslušný na zavolání a toužící po pozornosti. Má rád děti, je jimi i venčený, s ostatními psy nemá problém. Hospodářská zvířata se snaží prohánět, ale po napomenutí je nechá - vyloženě neloví. Zvyklý na pohyb kolem koní.Pro více informací/fotek klikněte na "Celý článek".

Andrew

4. dubna 2015 v 15:11
Andy našel domov v Brně :)

Andy je krásný asi tříletý voříšek, v jeho předcích může být teriér, fousek, labrador, nebo cokoliv jiného, ale na tom nesejde, hlavní je že je t...o veselý, krásný a hodný pes. Váží kolem 20 kg. Na vodítku je dobře ovladatelný, zná i základní povely, aportuje a na procházkách se chová vzorně. Fenky má moc rád, ale k pejskům se chová dominantně, takže raději ne. Má moc rád společnost lidí, hodí se do domečku se zahrádkou, s přístupem domů, nebo i do bytu, ale bude potřeba se mu dostatečně věnovat, Andy je pořád takový puberťák. U bývalých majitelů vyrůstal s rodinou s malými dětmi v domečku, až se jednoho dne omrzel a měl být utracen. Nyní hledá nové parťáky do života, kteří ho už nikdy neopustí. Kdo dá Andymu nový domov?

Pro více fotek/informací klikněte na "Celý článek.

Majda a Deliska - kříženky yorkširů

28. listopadu 2014 v 19:07
Fenečky našly domov :)
Majda (2 - 3 roky) s Deliskou (asi 6 měsíců) jsou kříženci jorkšíra s kníračem, patří do skupinky pejsků z množírny od Tábora. v Brně. Měly zplstnatělou srst a byly zanedbané. Obě holčičky jsou očkované, čipované, odčervené (2x) a odblešené. Začínají být čistotné, jsou moc šikovné :) , nemají problém s pejsky, fenkami ani s kočičkami. Pouze do bytu!!!
Tel: 607535592


Pro více fotek/informací klikněte na "Celý článek.

Už je doma

10. listopadu 2014 v 12:54
Pejsek je zpátky doma na blízké samotě.
Kříženec cca 10 kg již několik dnů přebývá na samotě Kladiny. Pravděpodobně ho tam dovedla vůně hárající fenky. Hledáme jeho majitele. Zpočátku byl pejsek velmi plachý, po chvíli se nechal odchytit.

Rony

30. října 2014 v 22:24
Rony má domov :)

Rony je sedmiletý německý ovčák, který pochází od sociálně slabších majitelů, kteří ho chovali v nevyhovujících podmínkách. Rony byl odebrán ve chvíli, kdy již nebyl schopen chodit. Naštěstí po intenzivní veterinární péči se jeho stav velmi zlepšil a nyní již chodí nebo se rozběhne. Do konce života však bude muset užívat léky a vitamíny. Náklady na léky garantuje útulek. Rony je k lidem neskutečně vděčný, mazlivý, milý a oddaný pes. Dobře se snáší s ostatními psy a fenami, je vyrovnaný a jen tak něco ho nevyvede z rovnováhy. Celý život žil ve smečce psů, takže nemá problém v soužití s jiným psem.Pro více fotek/informací klikněte na "Celý článek.

Andrýsek

28. září 2014 v 22:20
Andrýsek našel domov :)

Čivavák Andrýsek je asi 4 -5 letý chlapínek, který je po operaci zadní nožičky. Sádru měl skoro 3 měsíce, teď už rehabilituje a začíná se o nožičku opírat Možná mu kulhání zůstane, možná se to upraví (šlachy se jako staré zranění hojí dlouho). Více pro něj udělat nelze, chce to čas, ale hlavně by měl jí už domů ,,napořád". S lidmi má své zkušenosti (sám si kosti nerozdrtil a nezpřetral achilovku), proto je z počátku nedůvěřivý, bojí se prudkých pohybů, zvýšeného hlasu a dětí. Ideální by bylo klidné prostředí, kde mu dají dostatek času si přivyknout (je úplatný, miluje sýr). Panicky se bojí fotoaparátu, klepe se, tak je problém s focením... pokud by byl zájemce, volejte: 607535592

Tim - malinké štěňátko

23. září 2014 v 22:32
Tim našel domov :)

Tim je dvouměsíční štěňátko, spolu s jeho sourozenci ho kdosi vyhodil v
Jihlavě. Jeho bráškové a sestřičky jsou již v nových domovech, ale Tim stále čeká. V dospělosti bude malého vzrůstu, odhadem max. do 8 kg.


Pro více informací kontaktujte paní Rychlou 607 535 592 nebo pište na mail našeho azylu.


Pro více fotek klikněte na "Celý článek.

Ťapka a její kamarádi

10. července 2014 v 12:32
Pejsků se ujala paní z téže vesnice :-)
Ťapka je osmnáctiletá kříženka. Bohužel jí a její dva kamarády Filipa (5 let) a jeho pravděpodobně taťku (15 let) nečeká nic pěkného. V současnosti jsou u staré paní, která není jejich původní majitelkou a která slíbila, že si je nechá do konce července. Pokud by si je do té doby nikdo nevzal, nechá je zastřelit. Problém je v tom, že nikdo nechce zaplatit běžný útulek a drobné útulky, jako např. my mají plnou kapacitu.

Najde se někdo, kdo si někoho z nich vezme na dožití nebo alespoň do dočasné péče?

Pro více fotek/informací klikněte na "Celý článek.

Ferda

27. června 2014 v 17:07
Ferda už má novou smečku!
Ferda je 4 měsíční kříženeček - otec maličký kříženec jezevčíka, matka podobná špicovi malého vzrůstu.
Zvyklý na kočičky a malé děti.
Bude úplně malý - cca 6 kg v dopělosti.
Pro více fotek/informací klikněte na "Celý článek.

Fík

1. března 2014 v 13:36
Fík našel domov :-)
Fík je dvouměsíční štěňátko, které spolu se jeho dvěmi sestřičkami (už v novém domově) kdosi vyhodil. Fík bude v dospělosti spíše menšího vzrůstu cca do 8 kg. Je to kříženeček možná labradora a pudlíka, all je opravdu drobounký. Je vhodný do bytu, k pobytu v boudě nemá fyziologické předpoklady.
Fík je odčervený, očkovaný a připravený k adopci. Fík je v péči sdružení Psí sen.

Jack rozparovač

17. února 2014 v 18:19
Jack je dvouletý pejsek, váží 10 kg a měří 35 cm v kohoutku. Pravděpodobně se jedná o křížence německého ovčáka s malou rasou. Byl vychováván natolik benevolentně, že se z něj stal šéf smečky a napadl vlastní majitelku. Jak vycítí, že je někdo nedostatečně přísný, zkouší mu poroučet. Jack měl být pro své chování utracen, na poslední chvíli jsme mu poskytli na necelé dva týdny azyl - u nás se choval jako poslušný beránek - a předali na převýchovu velmi zkušené chovatelce.

Benny

25. srpna 2013 v 16:11
Benny ze SLovenska
Benny - našel domov ještě před přijetím k nám! Usmívající se
3 měsíce - maminka čuvač, otec neznámý

Flek

14. srpna 2013 v 23:32
Flek ze Slovenska - našel domov ještě před přijetím k nám! Usmívající se
Pejsek cca dvouměsíční, nalezen ve vodovodní šachtě pod poklopem. Bude středního vzrůstu.


Kulda

12. července 2013 v 16:00
Pejsek Kulda (sourozenec Háty)je střední kříženec, kterému je něco málo přes rok. Kulda je velmi učenlivý, klidnější a přítulný. Měří 45 cm v kohoutku a váží 10 kg. Kulda čeká na přijetí k nám. O pomoc s jejich umístěním nás požádali majitelé psí maminky, zároveń se zavázali (a doložili), že matku nechají sterilizovat.


Pro více informací/fotek klikněte na "Celý článek".

Max

28. června 2013 v 0:50
Maxík našel svoji novou rodinu ještě před fyzickým přijetím k nám.
Maxík je původem spolubydlící Rexíka von Rybník, kde spolu v rodině slabších sociálních poměrů sdíleli malý betonový box plný výkalů. Maxík je mladičký kříženec kokršpaněla (maximálně dva roky), je aktivní, velmi milý a přátelský k lidem, dětem a ostatním psům. Má hygienické návyky. Nezapřou se v něm lovecké pudy, v lese a v blízkosti drobných hospodářských zvířat je třeba zvýšené ostražitosti.Pro více fotek klikněte na "Celý článek".
Rexík von Rybník

26. června 2013 v 22:49
Rexík zůstal ve své původní vsi, kde se o něj stará nová panička. Rexík je dvouletý kříženec německého ovčáka. Pochází z rodiny slabších sociálních poměrů, kde byl ještě s pejskem Maxíkem většinu času zavřený v malém betonovém boxu. Zřejmě právě proto je Rexík velmi skromný, milý a moc vděčný. Velmi rychle se učí povely, ale bude ještě potřeba základní výcvik dopilovat a upevnit. Je zvyklý na děti a ostatní psy. Pro kočičky moc pochopení nemá, i když při dobrém vedení by soužití s kočkou zvládl.


Pro více fotek klikněte na "Celý článek". 
 

Reklama