Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
volejte na číslo 604 835 371,
nebo na číslo 565 381 244.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!

Další psi v nouzi v blízkosti našeho azylu

Pejsek hledá dočasné umístění nebo domov

18. listopadu 2016 v 17:43
Tento pětiletý pejsek hledá dočasnou péči nebo domov. Umřel mu páníček a je sám v domě. Váží cca 15 kg. Je zvyklý venku v boudě, zvyklý na kočky a slepice, není kastrovany, je hravý, mazlivy, vychovaný.

Pejsci Fred a Lump hledají domov nebo dočasnou péči

18. listopadu 2016 v 17:38
Fredymu a Lumpovi zemřel páníček, hledáme pro ně umístění. Fredy - kříženec ohaře, 9 let. Lump - drsnosrstý jezevčík, 7 let. Jsou zvyklí na jiná zvířata, oba jsou hrozně důvěřiví, nikdy neublížili. Jediný problém je, že v životě neviděli obojek a vodítko. Jsou zvyklí být přes den na zahradě a jinak měli každý svůj pelíšek v domě. Jsou odčervení a odblešení, kastrovaní nejsou, bez zdravotních problémů. Nachází se v Lenoře cca. 75km od Českých Budějovic, pejsky není problém kamkoliv dopravit, jsme na to připraveni.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Půlroční štěňata kříženci labradora v nouzi

24. prosince 2015 v 14:58
Štěňata jsou v lokalitě, kde se o ně nikdo nestará. Nyní řešíme se sociálně slabšími majiteli kastraci feny - matky. Štěňata nikdo nekrmí, běhají i po silnici. Hledáme pro ně domov nebo dočasnou péči.

Pro více fotek klikněte na "Celý článek".

Ben - k adopci

10. července 2015 v 23:28
Ben je roční kříženec německého ovčáka, labradora a čehosi dalšího. Charakterově je nejvíce podobný NO, vzhledově je menší. Je velice inteligentní, učenlivý a oddaný své paničce a rodině, která mu, ale nedokáže dát vše co Ben potřebuje. Proto se rozhodli mu najít nový domov. Ben je vychovaný, umí základní povely, chodit na vodítku, rád aportuje a je velmi neúnavný při aktivitách a procházkách. Potřebuje páníčka, který se s ním bude věnovat výcviku, nebo jiným aktivitám, při kterých uspokojí Benovu chuť po práci a učení se. Je velmi dobrý hlídáč a má velké tendence chránit svoji "smečku". Proto je potřeba pevné vedení člověka, který má již zkušenosti se psy.

Pro více fotek zvolte možnost "celý článek".

Žofie - potřebuje nového pána

8. března 2013 v 16:53
Žofka je starší psí dáma - je jí 9 let. Nejlépe do rodiny ve městě, kde by byla jedináčkem. Na děti je odmalička zvyklá a je velmi mazlivá a milá. Každou návštěvu ohlásí. Zvyklá v bytě. Bohužel s chutí pronásleduje srnky a na drůbeži nebo kočce by si pochutnala, takže snad lépe do města.
 
 

Reklama