Vítáme Vás na stránkách Azylu dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu
nás kontaktujte na e-mailu
psnoha@seznam.cz

Aktuality

Množírna psů Kamenice nad Lipou

4. února 2018 v 23:43
Dne 31. 1. 2018 jsme měli tu čest navštívit Palác krásy. Tak se totiž jmenuje chovatelská stanice p. Švece z Kamenice nad Lipou. Ve stejném domě je i chovatelská stanice Černý paramour pí. Švecové.
Po několika vteřinách po vstupu do domu mi začaly pálit oči - nikoliv dojetím, ale díky koncentraci štiplavého zápachu z psí moči a výkalů navrstvených za několik let. Prohlédli jsme pokoj a prošli chodbou do další místnosti, když mne napadla otázka, kterou jsem položila doprovázejícímu veterináři KVS: "A v domě je také někde obytná část?" Pan doktor odpověděl: "Teď jsme v kuchyni." Chvíli jsem užasle bloudila očima po místnosti a pak odtušila, že to je opravdu kuchyň. V obýváku byly nastohované přepravky a klece slepené vrstvami výkalů a letáků, na stolcích byly na vrstvách jamky a v nich leželi psi. Psi byli všude - volně ve smečkách, v klecích, v jamkách... Obzvlášť mi fascinovala asi 3/4 m vysoká přepravka, která ode dna až 10 cm po strop byla napěchovaná vrstvou výkalů s letáky a v oněch zbývajících 10 cm prostoru byla mistička s odpornou vodou a za ní se krčilo 5 čivav, protože neměly prostor na to, aby mohly stát nebo sedět.
Ubezpečila jsem veterináře KVS Jihlava, že do večera odvezeme všechny psy a pak už šlo vše ráz naráz. Kolem deváté večerní prohledali dům ještě hasiči s dýchacími přístroji a ze tmy ještě vyšťoutali posledních pár schovaných psíků. Bylo jich celkem 212...kříženci yorkširků, čivav, kavalíři, buldočci...

Děkuji.

Děkuji všem útulkům za péči a všem dalším, na které již pejsci nezbyli...
Veterinářům, městu Kamenice a Pelhřimov...
Hasičům, policistům...
Kolegyním...
Dárcům...

Postupně bude možné pejsky adoptovat zde:
Dej pac! z. s.
OS Buldočí naděje
Ostrovský Macík
Naděje pro 4 packy
Psí sen z. s.
Cibela
LOZ Písek
Depozitum Beruška
Tety v akci
Dočasky De De z. s.
Home4pets
Galgo v nouzi
1. plyšový útulek
Dejte nám šanci z. s.
Russel Rescue, z. s.
dočasky.cz
Andrea Holemá
Hendipet Rescue
Čivava v nouzi
Šance pro jejich život
PF 2018

1. ledna 2018 v 19:25

Kalendáře Dej pac!

13. listopadu 2017 v 22:17
Velké díky si zaslouží náš hlavní fotograf Michal Vachoušek -
facebook.com/MichalVachousekfocenipsu/, který nám nafotil všechny psí modely a dal si velkou práci s úpravou fotek.
Největší a obrovské poděkování patří Lukášovi Glimmerovi, majiteli tiskárny ePrinter, který nás sám kontaktoval a nabídl nám tisk všech kalendářů, včetně několika stovek malých kalendáříků a vizitek, zdarma! Navíc nám pomohl s jejich vytvořením a výsledek je nádherný.
Stránky, kde i vy můžete udělat radost pod stromečkem, a objednat originální fotodárek skvělé kvality - www.eprinter.cz
Celý výtěžek z prodeje půjde na náš transparentní účet, ze kterého platíme zejména veterinární péči našich svěřenců. Kalendář v hodnotě 280 Kč můžete objednat na docaskaazyl@seznam.cz

Pomozte splnit pejskům z útulků jejich vánoční přání!

11. listopadu 2017 v 22:32
I letos můžete přispět pejskům v útulcích na vánoční dárky. Jejich přání najdete na http://psiprani.cz

Výstava

30. června 2017 v 18:30
CANIS PICTUS
Pes na historické fotografii 1839 - 1918

pozvali k návštěvě expozice v loveckém zámku Ohrada v Hluboké nad Vltavou.

Expozice představí přes stovku jedinečných originálů fotografií z celého světa a dalších artefaktů, ilustrujících souběžný vývoj kynologie a fotografických technik v období od doby vzniku fotografie do konce 1. světové války.
Výstava potrvá od 4.7.2017 nejméně do konce prázdnin.

U příležitosti výstavy je v limitovaném nákladu vydána stejnojmenná publikace, která je v prodeji pouze přímo v muzeu, nebo stejně jako reprodukce vystavených fotografií v e-shopu Altercan. Kniha není uvolněna do běžné prodejní sítě.

Dovolená se svěřenci

19. února 2015 v 23:40
O jarních prázdninách jsme vyrazili s částí svěřenců pod Králický Sněžník. Více fotek najdete po kliku na "Celý článek".

Magnetky s pejsky z útulků

31. října 2013 v 17:14
V charitativním obchůdku můžete zakoupit magnety na podporu zvířat v útulcích. Na magnetkách jsou i pejsci z našeho azylu.
Magnety a další výrobky můžete objednávat v předvánoční prodejní akci, více info zde: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=481233301975844&set=a.306521736113669.64650.304847466281096&type=1&theater
Cena: 50 Kč
Výtěžek pro azyl Dej pac!: 50 Kč z každého kusu

Poděkování Nadačnímu fondu Pes v nouzi

31. října 2013 v 10:26
Děkujeme Nadačnímu fondu Pes v nouzi za další zásobu odčervovacích tablet!

Poděkování Nadačnímu fondu Pes v nouzi

30. července 2013 v 6:40
Díky finančnímu příspěvku od nadačního fondu Pes v nouzi jsme v letošním roce pokračovali s vylepšením výběhu a kotců - kotec o původních rozměrech 2x2 m jsme zvětšili na 4x2 m a horní část opatřili kari sítí, takže vznikla prostorná a hlavně nedobytná klec. Nyní v ní bydlí hárající fenečka Háta...
Děkujeme nadačnímu fondu!

PROJEKT PES 2011

22. ledna 2013 v 22:27
fotka k článku Pomozte společně s námiNáš azyl je od letošního roku zapojen do projektu PES 2011, který je realizován Národním registrem majitelů zvířat. Cílem projektu je urychlení návratu zatoulaných psů jejich majitelům prostřednictvím identifikace majitele pomocí mikročipů. Náš azyl považuje evidenci psů pomocí registrovaných mikročipů za velmi prospěšnou, proto jsme od letošního roku začali označovat čipem všechny psy, kteří od nás odcházejí do náhradní péče - do nových domovů. Pokud nás chcete v tomto směru podpořit, uvítáme sponzorský dar na nákup mikročipů a čtecího zařízení v rámci projektu PES 2011 - podrobné informace a návod zde: http://www.narodniregistr.cz/clanek/pomozte-spolecne-s-nami.htm

Poděkování

19. ledna 2013 v 21:49
Nadační fond Psí domov www.psi-domov.cz
http://www.facebook.com/NadacniFondPsiDomov
Azylu Dej pac Častonín poslal piškoty, deky, zdrav. materiál, hračky, ručníky, závěsy.

Rovněž útulku daroval kalendáříky v hodnotě 1.600 Kč, které mohou prodávat a za získané finance nakoupit to, co potřebují.
Děkujeme Nadačnímu fondu Psí domov!
 
 

Reklama