Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Mufinka - dcerka fenky Dady

12. listopadu 2012 v 22:34 |  Umístěni v r. 2009

Mufinka, v novém domově Jenny.
Jessie je miláček celé rodiny a jen málokdo by o ní řekl, že je to kříženec, všichni to tipují na malého ridgebacka). Chodíme s ní do štěněcí školky a jeví se jako velmi nadané a chytré zvířátko. Od jara už postupujeme do poslušnosti pro pokročilé až trochu povyroste, tak bychom s ní chtěli chodit na agility. Má strašně moc energie a lovecký pes se v ní nezapře, ale jinak je strašně hodná a ještě ani nic nezničila, všichni ji pořád chválí. Bohužel se jí objevila kíla, ale veterinář říkal, že zatím to není tak moc strašné a že se to už lepší. Hrozně ráda jezdí autem, takže nám občas skočí do cizího otevřeného auta v domnění, že někam jedem. Myslím,že se má u nás dobře.


A další krásné zprávy: Štěňátko, které jsme si od Vás vzali 20. května oslavilo 1. rok, tak jsme se ozvali, aby jste věděla, že se máme dobře, krásně Jessinka prospívá a že je z ní sportovní pejsek s neutuchající energií. Nejraději chytá za letu létající talíř a honí ptáčky. Přikládám fotografii ze dne jejich narozenin, kdy dostala nový talíř, protože ten starý už hodně opotřebovala.
Tak uběhl zase rok a naše Jessie oslavila 2. narozeniny.Máme se dobře, pořád děláme agility, coursing a různé výlety do přírody. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama