Vítáme Vás na stránkách azylu Dej Pac!
Jsme rodinný azyl pro opuštěné pejsky.
V případě jakéhokoliv dotazu volejte ve všední dny
mezi 8 - 19 hod. na číslo 604 835 371, nebo na číslo 565 381 244.
Netýká se odchytových služeb.

Návštěvy jsou možné pouze po tel. domluvě!Podmínky adopce

21. července 2012 v 12:02 |  Podmínky adopce
Podmínky a standardní postup adopce

1. Seznamovací návštěva
Při první návštěvě v našem azylu se s Vámi vybraným psem seznámíte a vezmete jej na krátkou procházku. Pro první návštěvu si vyhraďte, prosím, alespoň 30 min času. Návštěvu je nutné předem domluvit na konkrétní den a hodinu. Pro domluvu volejte ve všední dny mezi 8 a 16 hodinou, návštěvu lze domluvit i mailem, příp. prostřednictvím zprávy na FB stránce azylu (na FB odpovídá na zprávy pouze část našeho týmu, jistota je telefonická domluva).

2. Rezervace
V případě, že při první návštěvě my i Vy shledáme, že vybraný pes je ten pravý pro Vaší adopci, je nutné si psa rezervovat. Pro rezervaci je nutné společně připravit adopční smlouvu (nejčastěji mailem), uhradit adopční poplatek (600 Kč - nekastrovaný pes, 1300 Kč - kastrovaný pes a 1500 Kč - kastrovaná fena) a domluvit nejzazší termín předání psa. Jakmile Vám potvrdíme, že všechny podmínky rezervace jsou splněny, je pes rezervovaný a dále ho nikomu dalšímu do domluveného data převzetí nenabízíme. Pokud si psa nevyzvednete do smluveného data, rezervace propadá a pes je opět nabízen k adopci.

3. Předávací návštěva
Při druhé návštěvě s Vámi uzavřeme smlouvu a a předáme Vám řádně naočkovaného a pravidelně odčervovaného psa spolu s očkovacím průkazem. Při podpisu smlouvy je nutné, abyste prokázali Vaši totožnost. Při převzetí musí osvojitel psa vybavit obojkem nebo postrojem s voděodolným štítkem s telefonním číslem osvojitele, zcela nevyhovující jsou šroubovací patronky (psi je ztrácí). Psa si osvojitel odvede na vlastním vodítku.

4. Veškerá další práva a povinnosti vyplývají z uvedené smlouvy. Smlouvu lze na základě vzájemné dohody upravit a přizpůsobit individuálním případům.

Podmínky vrácení zatoulaného psa majiteli
  1. Majitel musí předložit očkovací průkaz psa, prokázat svoji totožnost a popsat situaci posledního kontaktu se svým psem před jeho únikem a uhradit náklady, které azylu vznikly s souvislisti s přijetím a péčí o psa.
  2. Pes se navrací proti podpisu na předávacím formuláři.
  3. V případě zjevného podezření na zanedbání péče nebo týrání psa má azyl nárok na kontroly analogicky jako při adopci.
  4. Pokud byl zatoulaný pes zraněný a bylo nezbytné poskytnout veterinární péči, hradí vynaložené náklady přesahující vstupní poplatek majitel.
 


Komentáře

1 hotmail sign in hotmail sign in | E-mail | Web | 18. června 2018 v 6:57 | Reagovat

Thank you for the great post! I really enjoyed reading it, you could be a greаt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama